Wiewióry dla Szlachetnej Paczki – akcja ŁKS-u Commercecon

Biuro Prasowe ŁKS Commercecon Łódź tekst i zdjęcie

To już 20. edycja jednego z największych projektów społecznych w Polsce – Szlachetnej Paczki. To również kolejny rok współpracy ŁKS-u Commercecon Łódź z łódzkim oddziałem.

Do tej pory wielu kibiców Łódzkich Wiewiór dołożyło cegiełkę, wrzucając pieniądze do puszki podczas zbiórki na meczach domowych. W tym roku rzeczywistość wymusiła na nas inne rozwiązanie, ale mamy nadzieję, że równie mocno kibice wesprą nas w niesieniu pomocy tym, którzy mieli w życiu mniej szczęścia. Razem z naszym sponsorem tytularnym – firmą Commercecon oraz kibicami Łódzkich Wiewiór wesprzemy w tym roku kolejną łódzką rodzinę.

W tym roku mamy wyjątkową propozycję – jak wiewiórki zbierają orzechy na zimę, tak my zbierzemy orzechy na Szlachetną Paczkę. Srebrny orzech to wpłata w kwocie 10 zł, złoty orzech to wpłata o wartości 20 zł. Sprzedaż cegiełek-orzechów będzie prowadzona online – https://sportarena.makis.pl.

Osoby, które kupią cegiełki-orzechy online będą mogły odebrać później w centrum biletów Sport Areny pamiątkowe bilety, dokładnie tak jak w przypadku meczu.

Mamy nadzieję, że zbierzemy razem cały wielki wór orzechów i spełnimy wszystkie marzenia wybranej rodziny!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*