CHROBRY GŁOGÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 0:2

Biuro Prasowe Chrobry Głogów S.A. Sandecja Nowy Sącztekst , zdjęcia /Chrobry Głogów

CHROBRY GŁOGÓW – SANDECJA NOWY SĄCZ 0:2 (0:1)
0:1 Kasprzak 30
0:2 Małkowski 85
CHROBRY: Bieszczad – Ilków-Gołąb, Michalec, Stolc, Oleksy (57 Machaj), Ziemann, Cywka, Kolenc (74 Kowalczyk), Bryła (63 Piotrowski), Banaszewski, Lebedyński.
SANDECJA: Pietrzkiewicz – Dziwniel, Szufryn, Rubio (57 Korzym), Danek, Sovsic (82 Małkowski), Walski, Ogorzały, Chmiel, Kasprzak, Boczek.
ŻÓŁTE KARTKI: Szufryn.
CZERWONE KARTKI:
SĘDZIA: Tomasz Marciniak (Płock).
WIDZÓW: bez udziału publiczności.
– Trzy mecze do końca, trzeba mieć honor i każdy z nas musi uderzyć się w pierś i trzeba zagrać przynajmniej tak, jak w Sosnowcu – trener Ivan Djurdjević po meczu z Sandecją.

DJURDJEVIĆ: UDERZYĆ SIĘ W PIERŚ

– Wstyd mi uczestniczyć dziś w tej konferencji. Jedno jest przegrać mecz, a drugie nie wyjść na boisko, nie walczyć i nie mieć chęci. To spotkanie przegraliśmy już w pierwszej połowie. Byliśmy za mało agresywni. Na nas wystarczyło, że przeciwnik bardzo chciał. Na ten moment jesteśmy bardzo chimerycznym zespołem, który przeplata różne mecze. Zdarza się taki, jak z Zagłębiem Sosnowiec, prawie idealny pod każdym kątem, teraz gramy z ostatnią drużyną w lidze i przegrywamy w taki sposób… Jest mi wstyd i nie spodziewałem się tego po moim zespole. W pierwszej połowie mieliśmy kilka akcji, ale Sandecja pressingiem to wszystko anulowała. W drugiej połowie też bardzo słaba reakcja. Wykonaliśmy kilka zmian, chcąc bardziej zaryzykować w ataku, co nas narażało na dużo strat. Wynik mógł być wyższy, my mieliśmy jedną, dwie okazje, ale od samego początku byliśmy nieprzekonani. Uczulaliśmy zawodników, że te mecze są bardzo trudne, byli tego świadomi, i najgorsze, co mogliśmy zrobić, to wyjść na niego tak, jak wyszliśmy. Trzy mecze do końca, trzeba mieć honor i każdy z nas musi uderzyć się w pierś i trzeba zagrać przynajmniej tak, jak w Sosnowcu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*