Szymon Sićko w Kielcach do 2024 roku!

Biuro Prasowe Łomża Vive Kielce tekst i zdjęcie

Kolejny zawodnik Łomża Vive Kielce przedłużył kontrakt z klubem! Szymon Sićko będzie reprezentował barwy Mistrzów Polski do końca 2024 roku.

Rozgrywający z klubem związany jest od 2017 roku, ale od razu trafił na wypożyczenie. Najpierw do niemieckiego TV 05/07 Hüttenberg, a następnie do Górnika Zabrze, gdzie w ubiegłym zdobył w rozgrywkach PGNiG Superligi takie tytuły jak: najlepszy rozgrywający sezonu, odkrycie sezonu, a także MVP sezonu 2019/2020.

Od lipca 2020 r. Szymon gra w ekipie Łomża Vive Kielce, a dziś obowiązujący do końca czerwca 2021 roku kontrakt przedłużył o kolejne trzy lata.

Cieszy mnie możliwość współpracy z trenerem Talantem Dujshebaevem i całą drużyną – komentuje Szymon Sićko – Talant ma ogromną wiedzę, którą dalej chcę czerpać. Jeszcze wiele mogę się od niego nauczyć o piłce ręcznej. Widzę tu dla siebie wiele możliwości rozwoju. Myślę, że razem możemy dużo wygrać i jestem bardzo szczęśliwy, że mogę tutaj zostać.

Radości z pozostawienia w szeregach żółto-biało-niebieskich utalentowanego rozgrywającego nie kryje Prezes Bertus Servaas.

Jestem bardzo szczęśliwy z powodu przedłużenia kontraktu z Szymonem – mówi Prezes Servaas – Cieszę się, że Szymon dalej będzie rozwijał się w naszym klubie i wiem, że drużyna będzie miała z niego wiele pożytku. Przed nim dużo ciężkiej pracy, na którą jest gotowy, bo to bardzo ambitny młody człowiek. To ogromna przyjemność mieć go w naszym zespole i móc patrzeć na jego postępy.

Szymon Sićko to kolejny zawodnik, który przedłużył kontrakt z klubem. W ostatnim okresie zrobili to także: Tomasz Gębala, Sigvaldi Gudjonsson, a wcześniej, latem także Arkadiusz Moryto, Artsem Karalek, Haukur Thrastarson, Krzysztof Lijewski i Cezary Surgiel.   

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*