Kolęda w wykonaniu piłkarzy Legii w języku migowym / Wesołych Świąt! a także życzenia od innych Klubów Sportowych

Święta to wyjątkowy czas, w którym nic ma rzeczy niemożliwych. Piłkarze Legii Warszawa wspólnie z Fundacją Migam i Andrzejem Nejmanem z Teatru Kwadrat wykonali w języku migowym kolędę “Pójdźmy wszyscy do stajenki” – ZOBACZ
 
Świąteczny spot jest zwieńczeniem edukacyjno-społecznego projektu #SuperMistrzowie z udziałem SuperMistrzyni Julii Szeligi.

Zawodnicy Legii Warszawa, pracownicy klubu, przedstawiciele Migam i goście wspólnie wykonali popularną kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Podczas nagrywania utworu, piłkarze Legii mieli możliwość nauki polskiego języka migowego.

Celem akcji #SuperMistrzowie jest pokazanie, że niepełnosprawności dzieci nie muszą oznaczać rezygnacji ze sportowego życia społecznego, wspólnego przeżywania emocji, realizacji swoich pasji i samorozwoju. W przedświątecznym okresie Legia Warszawa spełniła marzenia dzieci z niepełnosprawnościami (przede wszystkim ruchowymi), które zostały obdarowane wyjątkowymi prezentami związanymi z ich idolami i zainteresowaniami. W akcję zaangażowani byli piłkarze Mistrzów Polski, zawodnicy innych sekcji, a także przyjaciele Klubu (aktorzy, osobowości telewizyjne, influencerzy).

Christmas Challenge 2020: Marcin i Paweł vs Mateusz i Bartek

W tej edycji naszego #ChristmasChallenge nie mogło zabraknąć konkurencji muzycznej. Do rywalizacji w duetach przystąpili nasi statystycy i zawodnicy, wybór padł na ich ulubioną kolędę: “Przybieżeli do Betlejem”. Która para wypadła lepiej? Wybierajcie na naszym #facebook!

PGE Skra znów zaśpiewała świąteczną piosenkę! To prawdziwy hit!

Tradycji musiało stać się zadość! Również w tym roku siatkarze PGE Skry Bełchatów na święta Bożego Narodzenia przygotowali piosenkę świąteczną. Tym razem zaśpiewaliśmy “Jingle Bell Rocks”, czyli miły dla ucha utwór bożonarodzeniowy. Ocenę pozostawiamy naszym kibicom!

Dwa lata temu śpiewaliśmy “Gore gwiazda Jezusowi”, co było sporym wyzwaniem dla zagranicznych siatkarzy i trenerów PGE Skry, a rok temu nieco ułatwiliśmy zadanie i postawiliśmy na angielskie “Merry Christmas Everyone” z repertuaru Shakin’ Stevensa. Nasi siatkarze dobrze czuli się przy tym wykonie, więc w tym roku… znów wybraliśmy zagraniczną piosenkę.

Śmiech (momentami do łez), zabawa, ale też poważne podejście do tematu – w tym roku podczas nagrywania piosenki świątecznej nie było inaczej. Nasi siatkarze zdają sobie sprawę, że kibice czekają na tradycyjne wykonanie bożonarodzeniowego utworu. I trzeba przyznać, że szczególnie dobrze wypadł Taylor Sander, który naprawdę wczuł się w rolę i wspólnie z Miladem Ebadipourem zrobili prawdziwe show. Karol Kłos chciał natomiast zaśpiewać coś Nirvany, a Norbert Huber po raz kolejny dał wokalny popis.

Ocenę wykonania naszej piosenki (LINK TUTAJ) pozostawiamy Wam – na święta w tych trudnych czasach życzymy wiele uśmiechu – tyle, ile podczas oglądania i słuchania naszej tegorocznej piosenki. Wesołych Świąt!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*