Plan przygotowań piłkarzy Warty Poznań

Biuro Prasowe Warta Poznań tekst i zdjęcie

Dwa tygodniowe obozy w Grodzisku Wlkp. plus dwa mecze kontrolne – tak wygląda plan Warty Poznań na styczniowe przygotowania do wznowienia rozgrywek PKO Ekstraklasy.

Zawodnicy trenera Piotra Tworka w poniedziałek wznowili treningi po 17-dniowych. Zespół przeszedł testy motoryczne, a od wtorku ćwiczy już na obiektach przy Drodze Dębińskiej 12 – w sali gimnastycznej oraz na boisku treningowym. Na sobotę, czyli na ostatni dzień pierwszego tygodnia zajęć jest zaplanowany sparing wewnętrzny „Zielonych”.

Po nim piłkarze dostaną jeden dzień wolnego, a w poniedziałek, 11 stycznia wyjadą do Grodziska Wlkp. Pierwszy obóz potrwa do soboty, 16 stycznia, ale z krótką przerwą, bo w piątek Warta Poznań pojedzie do Szczecina, by rozegrać tam sparing z Pogonią, czyli trzecim obecnie zespołem w tabeli PKO Ekstraklasy.

W kolejny poniedziałek poznaniacy znów wybiorą się do Grodziska, na kolejny tygodniowy obóz. W jego trakcie mają zaplanowany kolejny pojedynek kontrolny – tym razem z beniaminkiem Fortuna 1. Ligi, Widzewem Łódź.

Od 25 stycznia zespół będzie się już przygotowywał do meczu z Cracovią (30 stycznia o godz. 15 w Grodzisku Wlkp.). Tym spotkaniem Warta Poznań rozpocznie tegoroczne zmagania o punkty w PKO Ekstraklasie, a zarazem zakończy pierwszą połowę sezonu. Po 14 kolejkach „Zieloni” są na 14. miejscu w tabeli.

Plan przygotowań Warty Poznań – zima 2021

4-9 stycznia – treningi na własnych obiektach

11-16 stycznia – pierwszy obóz w Grodzisku Wlkp.

15 stycznia – sparing z Pogonią Szczecin (w Szczecinie)

18-23 stycznia – drugi obóz w Grodzisku Wlkp.

22 stycznia – sparing z Widzewem Łódź (miejsce do ustalenia)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*