Dusan Petković: Czas pokazać naszą moc ( WIDEO)

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst , zdjęcie ,film

– Jesteśmy mocni i chyba czas to pokazać w tym sezonie – mówi Dusan Petković, atakujący PGE Skry przed zbliżającym się turniejem Ligi Mistrzów.

Przed PGE Skrą kolejny turniej Ligi Mistrzów. Idealnym rozwiązaniem byłoby wygrać wszystkie mecze po 3:0, ale to nie będzie takie proste.
Dusan Petković:
 – To będzie trudny turniej. Na razie myślimy tylko o pierwszym meczu, bo jest dla nas wyjątkowo ważny. Musimy się skupić na tym i być może coś pozytywnego z tego wyjdzie. Trzeba dać z siebie wszystko, pokazać naszą jakość. Jesteśmy mocniejsi po słabszym momencie w sezonie i teraz musimy pokazać nasz charakter.

Z Grupą Azoty ZAKSA PGE Skra zagra już po raz piąty w tym sezonie.
– ZAKSA pokazuje wysoką jakość w tym sezonie. Nie przegrali żadnego meczu, stracili tylko jeden punkt przeciwko nam. Są ustabilizowaną drużyną, ale wierzę, że my też jesteśmy mocni i chyba czas to pokazać w tym sezonie.

Szykuje się ładna oprawa turnieju, jednak zabraknie kibiców…
– Szkoda, że nie będzie naszych znakomitych fanów. Byłoby nam łatwiej podejść do tego w pozytywny sposób. To dziwny sezon, gramy bez kibiców, ale to nie sprawi, że podejdziemy do meczu z mniejszą ambicją. Musimy dać sobie radę w pustej hali.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*