Wypowiedzi po meczu Lindemans Aalst – Fenerbahce

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst i film , zdjęcie

W pierwszym meczu turnieju Ligi Mistrzów gr. A w Bełchatowie Fenerbahce Stambuł pewnie pokonało Lindemans Aalst 3:0. Zapraszamy do wykorzystania wypowiedzi zawodników obu zespołów.

Francesco Zoppelari (Lindemans Aalst): Na pewno nie był to dla nas łatwy mecz i jesteśmy zawiedzeni naszą grą. Oczywiście wiedzieliśmy, że Fenerbahce to bardzo silny zespół, ale w szatni powiedzieliśmy sobie, że musimy wyjść bez strachu i cieszyć się tym meczem. Teraz mamy inne trudne spotkania, więc musimy już o tym zapomnieć. Wiemy, że jesteśmy “underdogiem”, ale musimy grać i cieszyć się meczami z mocniejszymi drużynami.

Salvador Oliva (Fenerbahce): – Jestem bardzo szczęśliwy, że wróciłem do Polski. Kocham ten kraj, tutejszych ludzi, dlatego znakomicie jest być tu z powrotem. Szczególnie też w hali Energia, gdzie graliśmy z PGE Skrą Bełchatów. Mieliśmy 25 dni przerwy od rozgrywek ligowych, więc sporo trenowaliśmy. Jak było widać w meczu z Lindemans Aalst, realizowaliśmy naszą taktykę. Zobaczymy, co wydarzy się w kolejnych meczach z Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle oraz z PGE Skrą Bełchatów.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*