Trzy hat-tricki, 14 bramek

Biuro Prasowe GKS Górnik Łęczna (piłka nożna kobieca) tekst i zdjęcie

Aż 14 bramek zdobyły nasze zawodniczki w sparingowym starciu z II-ligową Ząbkovią Ząbki. Po trzy trafienia na swoim koncie zapisały Ewelina Kamczyk, Patricia Hmirova i Oliwia Rapacka.

Mecz rozstrzygnął się właściwie już w pierwszej połowie. Wynik błyskawicznie, bo w 52. sekundzie, otworzyła wychowanka Ząbkovii, Nikola Karczewska. W kolejnych minutach swoje trafienia dołożyły kolejno Jolanta Siwińska (dwa), Ewelina Kamczyk (trzy), Patricia Hmirova (dwa) i Emilia Zdunek, a co za tym idzie, na przerwę zeszliśmy przy prowadzeniu 9:0.

Po powrocie na murawę trzykrotnie trafiła Oliwia Rapacka, a po razie Julita Głąb i Patricia Hmirova, która tym samym, podobnie jak Kamczyk i Rapacka, skompetowała hat-tricka. Rywalki stać było tylko na bramkę honorową – jej autorką była Aleksandra Górz.

GKS Górnik Łęczna – UKS Ząbkovia Ząbki 14:1 (9:0)

Bramki: Karczewska 1′, Siwińska 9′, 29′, Kamczyk 15′, 27′, 34′, Hmirova 26′, 30′, 65′, Zdunek 40′, Rapacka 52′, 55′, 87′, Głąb 62′ – Górz 72′.

Skład wyjściowy GKS: Palińska – Dyguś, Zawadzka, Kazanowska, Zając, Siwińska, Grec, Hmirova, Zdunek, Kamczyk, Karczewska.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*