Puchar Polski Seniorek i Seniorów oraz Puchar Polski Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych z 7 medalami zawodników Akademii Judo!

Informacja prasowa Akademia Judo Poznań tekst i zdjęcia

Ogromny sukces Natalii Stokłosy, Marceliny Romaniuk i Jana Czerniawskiego, kolejne miejsce na podium dla Agaty Szafran, Damiana
Kubiaka i Oleha Pilki.
Zawodnicy Akademii Judo wywalczyli medale w ważnych zawodach: Pucharze Polski Seniorek i Seniorów 2 medale, na Pucharze Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych 5 medali!

Ubiegły tydzień zakończył się wielkim sukcesem.
12 marca 2021 w Piasecznie rozegrał się Puchar Seniorek i Seniorów w judo. Wielki sukces osiągnęła Natalia Stokłosa – zdobyła swój pierwszy
złoty medal na Pucharach. Natalia startowała w wadze 48 kg i nie dała szans innym zawodniczkom! Kolejnym medalem może pochwalić się Agata Szafran, która startując w wadze 63 kg zdobyła srebrny medal! Na Pucharze Seniorów startowali również Vladyslav Bashuchk i Kacper Kubiak.

Także w Piasecznie lecz 13 marca 2021 odbył się Puchar Polski w kategorii Juniorek Młodszych i Juniorów Młodszych. W tym turnieju
wystartowało naszych 9 zawodników. Jan Czerniawski w pięknym stylu wywalczył srebrny medal w plus 90 kg. Marcelina Romaniuk zdobyła brązowy medal w 70 kg. To jest największy sukces tych zawodników w ich karierze, a dokonali tego dzięki ciężkiej pracy swojej i trenera!

Jednak to nie koniec sukcesów tego  dnia. Medale zdobyli również:
Damian Kubiak złoto  90kg,
Ania Zakrzewska srebro 40kg,
Oleh Pilka brąz 50 kg.

Damian zdeklasował dziś swoich przeciwników! Ania wygrała i przegrała po jednej walce. Oboje posiadają już medal Mistrzostw Polski tej kategorii wiekowej. W zawodach wzięli udział także Vitalii Ambroziak i Hubert Kaczmarczyk. Powyższe starty pokazały, że nasi zawodnicy dają z siebie wszystko i ich dobre wyniki odzwierciedlają ciężką pracę. Plan Akademii Judo wieloletniego szkolenia zawodników przynosi kolejne satysfakcjonujące wyniki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*