Klaudia Świstek żegna się z Enea Energetykiem Poznań

Informacja prasowa Enea Energetyk Poznań tekst , zdjęcie archiwalne

Po czterech latach gry w Enea Energetyku Poznań, Klaudia Świstek odchodzi z poznańskiego klubu. Naszej przyjmującej, Pani kapitan dziękujemy za godne reprezentowanie drużyny na parkietach 1 ligi siatkówki kobiet i za moc wspaniałej energii jaką wprowadzała do zespołu w każdym sezonie.

Świstu dołączyła do Energetyka w sezonie 2017/2018, który był początkiem występów klubu na parkietach 1 ligi siatkówki kobiet. Już w pierwszym roku dała się poznać jako wulkan energii z jasno postawionym celem na rozwój i dobro zespołu. “Szefowa” klubu kibica 😉 jest bardzo doceniana i lubiana przez poznańskich kibiców.

Razem z Klaudią klub Enea Energetyk zdobył dwa brązowe medale. Sezon 2020/2021 był ostatnim sezonem Pani kapitan w Energetyku. Po czterech latach w granatowo- czerwonych barwach, Klaudia Świstek opuszcza szeregi zespołu.

– Oczywiście jest mi przykro i niejedne łzy już poleciały i poleca, ale jestem szczęśliwa, że mogłam być w takim klubie z takimi wspaniałymi ludźmi. Przez te 4 lata nagromadziło się mnóstwo wspomnień, które będą ze mną do końca życia. Czułam się tutaj jak w domu i to jest chyba w tym wszystkim najlepsze. Nie mówię do widzenia, lecz do zobaczenia. Dziękuję za wszystko, co mnie tutaj spotkało! – mówi  Klaudia Świstek

– Świst była z nami od początku. Od momentu kiedy jako beniaminek zrobiliśmy w lidze sporo zamieszania i zajęliśmy 4 miejsce do chwili gdy jako kapitan poprowadziła zespół i stanęliśmy na podium. Zyskała ogromną sympatię kibiców i wiem, że jeśli stanie po drugiej stronie siatki to wciąż będzie czuła się jak u siebie. To najlepsza nagroda za rozegrane 4 sezony i świadectwo jak wiele dała poznańskiej siatkówce. – mówi Trener Marcin Patyk

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*