Libero na dłużej w PGE Skrze Bełchatów ( WIDEO)

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst , film i zdjęcie

Pozycja libero w PGE Skrze się nie zmieni. Nowy kontrakt z bełchatowskim klubem podpisał Kacper Piechocki, dla którego przyszły sezon będzie już ósmym w żółto-czarnych barwach!

Piechocki jest wychowankiem bełchatowskiego klubu, w którym rozpoczynał swoją profesjonalną karierę. Następnie libero spędził dwa sezony w AZS Częstochowa, gdzie zaznał smaku seniorskiej i międzynarodowej siatkówki. W 2014 roku wrócił do PGE Skry i od tamtej pory regularnie występuje w pierwszym zespole bełchatowskiego klubu.

Wspólnie z PGE Skrą wywalczył złoty, srebrny i dwa brązowe medale mistrzostw Polski. Na swoim koncie ma także krajowy Puchar i aż trzy Superpuchary. W 2019 roku zdobył także brązowy medal Ligi Mistrzów.

Piechocki porozumiał się z klubem w sprawie nowego kontraktu i możemy oficjalnie ogłosić, że w przyszłym sezonie również będzie bronił barw PGE Skry w PlusLidze.

– Bardzo się cieszę, że zostaję w Bełchatowie. To będzie już ósmy mój sezon w tym klubie. Liczę, że zdobędziemy medal, bo tego ostatnio zabrakło. PGE Skra to klub, który zawsze gra o najwyższe cele, więc zrobimy wszystko, by o nie walczyć. Mam nadzieję, że wreszcie zobaczymy się z kibicami w hali, bo zawsze są dla nas wsparciem. Miniony sezon również pod tym względem był trudny, bo zabrakło naszych fanów. Mam nadzieję, że teraz będziemy przeżywać piękne chwile – mówi Kacper Piechocki.

– To już osiem lat, od kiedy Kacper jest w drużynie PGE Skry. Cieszę się szczególnie, bo jest wychowankiem naszego klubu. Myślę, że oprócz tego, Kacper jest jednym z ważnych osób w szatni, czyli tych, które budują atmosferę. Klub jest dla niego czymś więcej, niż samym miejscem pracy. Tu się wychował i ma PGE Skrę w sercu. Bardzo się cieszę, że zostaje w klubie – dodaje Konrad Piechocki, prezes KPS Skra Bełchatów S.A.

Sponsorem strategicznym PGE Skry Bełchatów jest PGE Polska Grupa Energetyczna.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*