Natalia Murek kapitanem #VolleyWrocław

Biuro Prasowe #VolleyWrocław tekst i zdjęcia Krystian Janisz

#VolleyWrocław wybrał kapitana. W głosowaniu całego zespołu najwięcej głosów zdobyła Natalia Murek, która w sezonie 2021/22 będzie pełniła tę rolę. To duże wyróżnienie dla 22-latki.

Natalia Murek to siatkarka grająca na pozycji przyjmującej. Do #VolleyWrocław, jeszcze jako Impel Wrocław, trafiła 4 rezony temu. Obecny będzie dla niej 5ty, w którym przywdzieje biało – zielone barwy. Jak przyznaje – we Wrocławiu czuje się świetnie, a co roku ma zawsze coraz więcej motywacji, by z dolnośląską ekipą powoli odbudowywać jej sportową pozycję.

W tym roku Murek będzie pełniła rolę kapitan. To wynik głosowania, w którym drużyna wybrała ją na swojego lidera. Wicekapitanką została Anna Kaczmar, a rola skarbnika przypadła Adzie Szady, która przekazała kapitańską opaskę dla swojej młodszej koleżanki.

Bycie kapitanem to ogromne wyróżnienie. Cieszę się, że po 5 latach spędzonych tutaj – drużyna wybrała mnie na tę funkcję. Dziękuje bardzo sztabowi i dziewczynom za zaufanie. Wiem, że ten sezon będzie dobry dla nas, bez kontuzji i pełny wzajemnego wsparcia. To może nam pozwolić ugrać naprawdę dużo – powiedziała Natalia Murek, kapitan #VolleyWrocław.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*