Kadra Narodowa Seniorek: W dniach 7-10 października w Bytomiu odbędzie się Turniej Prekwalifikacyjny do Igrzysk Olimpijskich

Biuro Prasowe PZHL tekst i zdjęcie

W dniach 7-10 października na Lodowisku w Bytomiu reprezentacja Polski kobiet zmierzy się z Holandią, Meksykiem i Turcją. Do kolejnej fazy kwalifikacji olimpijskich, która zaplanowana jest na listopad, awansuje tylko zwycięzca turnieju.

W światowym rankingu IIHF (Międzynarodowej Federacji Hokeja na Lodzie) reprezentacja Polski kobiet plasuje się na 19. miejscu. Holenderki są sklasyfikowane na 18. pozycji, Meksyk na 26., a Turcja na 28.

Harmonogram Turnieju

Bytom, Lodowisko im. Braci Nikodemowiczów

7.10, czwartek

POLSKA – Turcja, godz. 15:30

Meksyk – Holandia, godz. 19:30

8.10, piątek

Holandia – Turcja, godz. 16:00

POLSKA – Meksyk, godz. 20:00

10.10, niedziela

Holandia – POLSKA, godz. 12:15

Turcja – Meksyk, godz. 16:15

Mecze reprezentacji Polski będą transmitowane w TVP Sport. Pozostałe spotkania będą transmitowane w serwisie YouTube Polskiego Hokeja. 

Ceny wejściówek: bilet normalny – 20 zł za dzień (dwa spotkania), bilet ulgowy – 10 zł za dzień (dwa spotkania), wstęp bezpłatny – dzieci do lat 10. bilet trzydniowy – normalny – 40 zł, ulgowy – 30 zł.

Bilety na Turniej będą do kupienia od poniedziałku, 4 października w Hali Lodowiska w kasie B – wejście po prawej stronie od wejścia głównego.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*