Zagłosuj na projekt „#otWarta strefa aktywności dla Poznania” w Poznańskim Budżecie Obywatelskim

DCIM100MEDIADJI_0939.JPG

Biuro Prasowe Warta Poznań tekst , zdjęcie archiwalne

#otWarta strefa aktywności dla Poznania – tak nazywa się projekt budowy wielofunkcyjnego boiska sportowo-rekreacyjnego dla dzieci, młodzieży, seniorów i amp futbolistów. Zagłosuj na niego w Poznańskim Budżecie Obywatelskim 2022. Głosowanie wystartowało 1 października i potrwa do południa, 22 października.

Plan rozwoju infrastruktury na terenach POSiR w pobliżu obiektów sportowych Warty Poznań zyskał wsparcie władz miasta oraz Rady Osiedla Wilda. Zakłada stworzenie strefy, w której będzie się odbywała integracja społeczności lokalnej Wildy, ale również mieszkańców innych dzielnic. Małe boisko sportowe ma służyć osobom po amputacjach kończyn do uprawiania amp futbolu, ale też stanowić maksymalnie dostępne dla wszystkich miejsce, w którym pasję do piłki nożnej i sportu w ogóle będą mogli rozwijać najmłodsi oraz seniorzy.

#otWarta strefa aktywności dla Poznania jest wśród projektów rejonowych, starających się o dofinansowanie z Poznańskiego Budżetu Obywatelskiego 2022. Aby zagłosować na ten projekt, należy wybrać numer X.12 w podpunkcie 10 dla Świerczewa, Wildy i Zielonego Dębca.

Jak zagłosować? Najwygodniej zrobić to elektronicznie na stronie www.budzet.um.poznan.pl/glosowanie. Można oddać maksymalnie 4 głosy: z czego 2 muszą być oddane na projekty rejonowe, a 2 na projekty ogólnomiejskie (w tym jeden z Zielonego Budżetu). Głosujemy tylko raz i wtedy należy rozdysponować wszystkie przysługujące nam głosy. Swój wybór trzeba potwierdzić kodem SMS, który zostanie przesłany na podany numer telefonu. Jeśli nie masz telefonu, dostępu do Internetu lub nie jesteś w stanie zagłosować w formie elektronicznej, wybierz się do Urzędu Miasta Poznania przy pl. Kolegiackim 17 i tam wesprzyj wybrane projekty.

Do głosowania w Poznańskim Budżecie Obywatelskim są upoważnieni wszyscy mieszkańcy Poznania (nie trzeba być zameldowanym w stolicy Wielkopolski), bez względu na wiek. Termin na oddanie głosu upływa w piątek, 22 października o godz. 12. Wesprzyj projekt Warty Poznań. Liczy się każdy głos!

#WARTOgłosować

Dowiedz się więcej na temat projektu #otWarta strefa aktywności dla Poznania.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*