Turniej piłki nożnej „Drużyna na medal”. Zapisz swoją drużynę!

Informacja prasowa tekst i zdjęcie Maciej Młodzik

W sobotę 11 grudnia na boisku PLEK Centrum Sportu (ul. Margonińska) odbędzie się nowa, autorska formuła turnieju piłki nożnej dla młodych adeptów sportu „Drużyna na medal”.
To
impreza w której wezmą udział młodzi zawodnicy w wieku 9 – 10 lat (rocznik 2011 – 2012) z wielkopolskich klubów sportowych. Wyjątkowa formuła przeprowadzenia turnieju została stworzona po to by jak najwszechstronniej wydobyć umiejętności młodych piłkarzy, które dzięki obserwacjom trenerskim w przyszłości mogą być jeszcze dokładniej szkolone
i rozwijane. Drużyny będą rywalizowały jednocześnie na trzech boiskach (7×7, 3×3 oraz 1×1), a zwycięzcą zostanie ta, która we wszystkich zdobędzie najwięcej punktów.

W imprezie weźmie udział 12 drużyn. Organizatorem imprezy, która odbędzie się dzięki dofinansowaniu ze środków Santander Bank Polska oraz Urzędu Miasta Poznania jest Szkolny Klub Sportowy Poznańska 13 Poznań. Turniej odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Poznania.

Organizacja tych unikatowych rozgrywek piłki nożnej ma na celu integrację młodych adeptów sportu, oraz pokazanie różnych form spędzania wolnego czasu. Oprócz sportowej rywalizacji turniej ma na celu pokazanie młodym sportowcom jak ważne jest wzajemne wspieranie i integracja nie tylko na boisku ale również po za nim.

W trakcie zawodów uczestnicy będą mogli wziąć dodatkowo udział w zajęciach z trenerami personalnymi dotyczącymi prawidłowej rozgrzewki oraz otrzymają informację od wykwalifikowanych specjalistów dotyczącą zasad prawidłowego odżywania. Impreza ma na celu integrację uczniów Wielkopolski szkół oraz uzmysłowienie jak ważne jest wzajemne wsparcie nie tylko na boisku ale również po za nim.

Wszystkie zainteresowane udziałem drużyny prosimy o przesyłanie formularzy zgłoszeniowych! Liczba miejsc ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń!

Organizator: Szkolny Klub Sportowy Poznańska 13 Poznań

Sponsorzy: Impreza odbywa się dzięki dofinansowaniu ze środków Santander Bank Polska oraz Wydziału Sportu Urzędu Miasta Poznania

Partnerzy: Estrada Poznańska, Biblioteka Raczyńskich

Kontakt:

Tomasz Ptaszyński

ptaszynski.tom@gmail.com

500-771-333

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*