Terminy najbliższych imprez sportowych

Drodzy Czytelnicy na stronie sportowy-poznan.pl  znajdują się wiadomości sportowe z Poznania i z Polski 

Strona na Facebook  https://www.facebook.com/sportowypoznan

  • Koszykówka Kobiet  
  • I Liga MUKS Poznań
  • 31.10.2020  godz. 17:00        MUKS Poznań – Grot TomiQ Pabianice                                      POSiR Hala B
  • 07.11.2020  godz. 17:00         MUKS Poznań – GoodLood AZS Politechnika Korona Kraków POSiR Hala B
  • 11.11.2020  godz. 17:00          MUKS Poznań – Enea AZS AJP II Gorzów Wlkp.                      POSiR Hala B
  • 28.11.2020  godz. 17:00         MUKS Poznań – Pompax Tęcza Leszno                                       POSiR Hala B
  • 19.12.2020  godz. 17:00         MUKS Poznań – Wisła CanPack Kraków                                     POSiR Hala B
  • Energa Basket Liga Kobiet Enea AZS Poznań (tylko 200 kibiców )
  • 06.11.2020 godz.  17:00         Enea AZS Poznań – KS Basket 25 Bydgoszcz                             Hala Politechniki Poznańskiej
  • 28.11.2020 godz.  18:30         Enea AZS Poznań – PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp. Hala Politechniki Poznańskiej
  • 12.12.2020  godz. 18:30         Enea AZS Poznań – CTL Zagłębie Sosnowiec                            Hala Politechniki Poznańskiej
  • 19.12..2020 godz. 18:30         Enea AZS Poznań – Energa Toruń                                               Hala Politechniki Poznańskiej
  • III Liga Mężczyzn MKK PYRA Poznań 
  • 25.10.2020 godz.17:30           MKK PYRA Poznań – Enea 365energy Basket Piła                  POSiR Hala A
  • 31.10.2020 godz. 18:30           Basket Junior Poznań –  MKK PYRA Poznań                           Hala LOMS os. Tysiąclecia 43
  • 04.11.2020 godz. 19:00           MKK PYRA Poznań –  KKS Basket Poznań                               POSiR Hala A
  • 15.11.2020 godz. 19:00           AZS Politechnika Poznańska –  MKK PYRA Poznań                Hala Politechniki Piotrowo 4
  • 22.11.2020 godz. 17:30           MKK PYRA Poznań – MKS Sokół Międzychód                          POSiR Hala A
  • 28.11.2020 godz. 20:00         Wiara Lecha –  MKK PYRA Poznań                                              POSiR Hala A
  • 13.12.2020 godz.17:30           MKK PYRA Poznań – MUKS Września                                        POSiR Hala A
  • 16.01.2021 godz. 17:30          MKK PYRA Poznań – Wilki Morskie Szczecin                            POSiR Hala A
  • 27.01.2021 godz. 19:00         MKK PYRA Poznań –  Basket Junior Poznań                              POSiR Hala A
  • 06.02.2021 godz. 13:00        Basket Junior Poznań – MKK PYRA Poznań                              Hala LOMS os. Tysiąclecia 43
  • 10.02.2021 godz. 19:00        MKK PYRA Poznań – AZS Politechnika Poznańska                   POSiR Hala A
  • 21.03.2021 godz.17:30          MKK PYRA Poznań – BC Biofarm Sieraków                                POSiR Hala A
  • Piłka Ręczna Mężczyzn  I Liga    
  • 14.11.2020 godz.18:00           WKS Grunwald Poznań- MKS Real -Astromal Leszno            Hala SP os. Newtona 2
  • 28.11.2020 godz.18:00          WKS Grunwald Poznań-MSPR Siódemka Miedź Legnica       Hala SP os. Newtona 2
  • 12.12.2020 godz.18:00          WKS Grunwald Poznań- WKS Śląsk Wrocław                           Hala SP os. Newtona 2
  • Piłka Ręczna Kobiet I Liga 
  • 24.10.2020 godz.17:00           INNLINE AZS Poznań – KS Kościerzyna                                    Hala SP os. Newtona 2
  • 14.11.2020 godz.15:00             INNLINE AZS Poznań – MKS PR URBIS Gniezno                   Hala SP os. Newtona 2
  • 09.01.2021 godz.17:00            INNLINE AZS Poznań – SMS ZPRP II Płock                              Hala SP os. Newtona 2
  • Żużel PSŻ Poznań 
  • I Liga Siatkówki Kobiet 
  • 07.11.2020 godz. 17:00           Energetyk Poznań – SAN-Pajda Jarosław                                   Hala CITYZEN
  • 21.11.2020 godz. 17:00           Energetyk Poznań –  KŚ AZS Politechniki Śląskiej Gliwice     Hala CITYZEN
  • 05.12.2020 godz. 17:00          Energetyk Poznań – PWSZ Tarnów                                              Hala CITYZEN
  • 19.12.2020 godz. 17:00           Energetyk Poznań -Częstochowianka Częstochowa                 Hala CITYZEN
  • Piłka Nożna Ekstraklasa
  • 25.10.2020 godz. 17:30             Lech Poznań – Cracovia Kraków                                             Stadion Miejski
  • 26.10.2020 godz. 18:00            Warta Poznań – Górnik Zabrze                                               Stadion w Grodzisku Wlkp.
  • 02.11.2020 godz.18:00             Warta Poznań – Legia Warszawa                                            Stadion w Grodzisku Wlkp.
  • Piłka Nożna Kobiet IV Liga 
  • 07.11.2020 godz.16:30           Warta Poznań – AZS UAM II Poznań                                          Golęcin boczne boisko
  • Hokej na Lodzie Kobiety i Mężczyźni 
  • Hokej na Trawie Superliga 
  • 24.10.2020 godz.16:00         WKS Grunwald Poznań – AZS Politechnika Poznańska         Stadion Grunwaldu (Odwołany)
  • 07.11.2020 godz.16:00          KS AZS AWF Poznań – LKS Rogowo                                           Boisko AWF
  • 07.11.2020 godz.18:00           KS Warta Poznań – LKS Gąsawa                                                  Boisko AWF
  • 07.11.2020 godz.16:00           AZS Politechnika Poznańska – KS Pomorzanin Toruń            Boisko Politechniki
  • Rugby I Liga ( 15) 
  • 25.10.2020. godz.14:00        Posnania Rugby Club – AZS AWF Rugby Warszawa    Boisko Posnani ul Słowiańska 78 (Przełożony )
  • Biegi 
  • 22.11.2020 godz.11:00           Olszak Półmaraton                                                                          Staw Olszak (Antoninek – Poznań)
  • 05.12.2020 godz.                    IV GP Poznania w  biegach przełajowych 2020                         Poznań MTP
  • Lacrosse 
  • 17.10.2020 godz.10:30 -18:00     Turniej Męski Lacrosse                   Stadion WSK Grunwald ul. Promienista ( Odwołany )
  • Liga Futbolu Amerykańskiego 9

Wyniki  piłki nożnej i innych gier zespołowych  z całego świata

Wyniki     

Wyniki na żywo