Fantastyczny konkurs dla kibiców! Do wygrania wyjazd na Final4!

Biuro Prasowe Łomża Vive Kielce tekst Magda Pluszewska , zdjęcie /Łomża Vive Kielce

Sponsor tytularny drużyny Łomża Vive Kielce, marka Łomża, przygotowała wyjątkowy konkurs dla kibiców. Napisz, jak kibicujesz żółto-biało-niebieskim i wygraj wyjątkowe nagrody!

To kolejna fantastyczna inicjatywa Sponsora tytularnego Mistrzów Polski. Wraz z marką Łomża zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie z wyjątkowymi nagrodami. Do zdobycia wyjazdy all inclusive na Final4 w Kolonii, telewizory oraz piłki z autografami zawodników zespołu Łomża Vive Kielce. Szczegóły poniżej.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Kup dowolne piwo Łomża (pamiętaj o zachowaniu paragonu do momentu rozstrzygnięcia konkursu).
  2. Wyślij SMS pod numer 70965 odpowiadając na pytanie “Jak kibicujesz najlepszej drużynie piłki ręcznej w Polsce?” (wiadomość nie może przekraczać 160 znaków; koszt SMS to 0,62 zł).
  3. Wygrywaj nagrody! Do zdobycia: 10 x wyjazd all inclusive na finał Ligi Mistrzów, 10 x zestaw kibica (telewizor + zgrzewka piwa Łomża), 100 x piłka z autografami zawodników drużyny Łomża Vive Kielce.

Konkurs trwa od 18 stycznia do 28 marca 2021 r. Mogą w nim brać wyłącznie osoby, które ukończyły 18 r. ż. Dane zwycięzców zostaną opublikowane na stronie www.lomzagramyrazem.pl. Jednocześnie zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej telefonicznie.

Do dzieła!

Szczegóły oraz regulamin konkursu na stronie www.lomzagramyrazem.pl

lomza vive kielce konkurs final4

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*