Pierwszy sparing na plus

Biuro Prasowe Wisła Puławy tekst i zdjęcia Michał Świderski

Wysokim zwycięstwem zakończyła się pierwsza zimowa gra kontrolna. Wiślacy pokonali imienników z Sandomierza
6:0. Wynik nie był w tym meczu najważniejszy, ale skuteczność na pewno może cieszyć.

Początek pierwszej połowy przyniósł pierwszego gola. Adrian Paluchowski dostał piłkę w pole karne od Łukasza Kacprzyckiego i nie dał szans bramkarzowi. Goście próbowali się odgryzać i raz byli blisko doprowadzenia do wyrównania. Po strzale z dystansu uratowała nas poprzeczka.

W drugiej połowie worek z bramkami się rozwiązał. Już na początku gry jeden z testowanych graczy wywalczył rzut karny, którego pewnym egzekutorem okazał się Bartłomiej Bartosiak. Chwilę później na listę strzelców wpisał się Emil Drozdowicz, a po upływie kolejnych trzech minut kolejny rzut karny wykorzystał Bartosiak. W 82. minucie przytomnie w polu karnym zachował się Mateusz Pielach, który celnym strzałem głową zdobył piątego gola dla Wisły. Wynik ustalił Emil Drozdowicz.

Kolejny mecz kontrolny już w najbliższą środę. Przeciwnikiem będzie czwartoligowa Lublinianka.

WISŁA PUŁAWY 6:0 (1:0) WISŁA SANDOMIERZ

Bramki: Paluchowski 8, Bartosiak 47 (karny), 51 (karny), Drozdowicz 48, 86, Pielach 82

Wisła Puławy: Kołotyło (46 Owczarzak) – Cheba (68 zaw. testowany I), Kuban (68 Puton K.), Pielach, Brągiel (68 Gałązka), Piotrowski (46 Kąkol), Kondracki (46 Cyfert), Puton K. (46 Bartosiak), zaw. testowany I (46 Zając), Kacprzycki (46 zaw. testowany II), Paluchowski (46 Drozdowicz)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*