Ekstraklasa gra dla WOŚP – licytuj medale i mecz od kulis

Biuro Prasowe PKO Ekstraklasa S.A. tekst , zdjęcie archiwalne

Ekstraklasa dołącza do 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na licytacje przekazane zostały medale dla najlepszych drużyn w Polsce oraz wyjątkowe wejście na mecz PKO Bank Polski Ekstraklasy. Dochód zasili zbiórkę fundacji na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

Licytuj możliwość wejścia na mecz PKO Bank Polski Ekstraklasy i zobaczenia go od kulis >>

Zobacz jak realizuje się transmisję, obejrzyj rozgrzewkę z poziomu boiska i strefy niedostępne na co dzień dla kibiców, weź udział w konferencji prasowej. Zapewniamy: 2 bilety VIP na mecz wybranej drużyny, nocleg przed lub po meczu w pokoju 2-osobowym, zestaw gadżetów Ekstraklasy, w tym oryginalna piłka adidas z danego meczu.

Nagroda do zrealizowania w sezonie 2021/2022 lub wcześniej w sytuacji pełnego zniesienia ograniczeń, związanych z Covid-19. Mecz wybranej drużyny: Ekstraklasa S.A. wskaże poszczególne mecze danej drużyny do wyboru przez zwycięzcę.

Licytuj zestaw 3 medali dla najlepszych drużyn PKO Bank Polski Ekstraklasy w sezonie 2019/20 >>

Każdy z medali waży 245 gramów i jest wykonany z mosiądzu. Po wygrawerowaniu logotypów i napisów został im ręcznie nadany kształt na prasie balansowej. Oszlifowane i wypolerowane zostały pokryte czystym 24-karatowym srebrem i złotem. W przypadku medali dla mistrza jest to żółte złoto, natomiast brązowe pokryto złotem czerwonym.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*