Bartosz Zynek dołączy do nas już teraz!

Biuro Prasowe Wisła Płock tekst Michał Łada , zdjęcie/W. P .

Miło nam poinformować, że Wisła Płock doszła do porozumienia z KGHM Zagłębiem Lubin w sprawie transferu definitywnego Bartosza Zynka. Oznacza to, że młodzieżowiec szeregi Nafciarzy zasili już teraz, a nie jak pierwotnie ogłosiliśmy 1 lipca 2021 roku. Przypominamy, że niedawno 18-letni skrzydłowy podpisał z naszym klubem kontrakt obowiązujący do 30 czerwca 2024. 

Urodzony 14 marca 2002 roku w Legnicy Zynek w rundzie jesiennej zagrał w 17 meczach drugiego zespołu Zagłębia, w których zdobył 10 bramek. Dzięki temu jest najlepszym strzelcem lubinian w III lidze (grupa III). Wcześniej występował również w drużynach młodzieżowych angielskiego Queens Park Rangers FC, a pierwsze piłkarskie kroki stawiał w SCS Amico Lubin. Młody skrzydłowy na swoim koncie ma również występy w reprezentacjach Polski w różnych kategoriach wiekowych (U-16, U-17, U-19).

 Chciałbym podziękować zarządowi KGHM Zagłębia Lubin za to, że nie robił Bartkowi Zynkowi żadnych problemów z przeprowadzką do Płocka. Jednocześnie cieszę się, że szybko udało nam się dojść do porozumienia w tej sprawie i zawodnik dołączył do nas już teraz, a nie tak jak wcześniej zakładaliśmy dopiero na początku lipca – powiedział Tomasz Marzec, prezes Wisły Płock.

Bartek, witamy na pokładzie i życzymy powodzenia!

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*