Krivets i Onsorge już po testach medycznych

Biuro Prasowe KKS Lech Poznań tekst , zdjęcia  Karol Mędak/lechpoznan.pl

Sergey Krivets i Wojciech Onsorge przeszli testy medyczne w Lechu Poznań w klinice Rehasport. Jeśli ich wszystkie wyniki będą pozytywne i zostaną dopełnione wszelkie formalności, obaj gracze zasilą ekipę rezerw Kolejorza.

Obaj piłkarze byli w już w przeszłości związani z klubami z Wielkopolski. 34-letni Białorusin trafił do Lecha Poznań na początku 2010 roku i już po kilku miesiącach świętował z nim mistrzostwo Polski. Koszulkę z kolejowym herbem na piersi zakładał przez 2,5 roku, rozgrywając w niej łącznie 86 meczów, a następnie odszedł do chińskiego Jiangtsu Sainty. W minionych miesiącach Kriwiec był zawodnikiem Dynama Brześć, a w ubiegłych rozgrywkach wystąpił w dziewiętnastu ligowych spotkaniach.

Onsorge to 26-letni stoper wychowany w Warcie Poznań, dla której grał aż do połowy sezonu 2018/19. Od tej chwili reprezentował w drugiej lidze Elanę Toruń, a przed trwającą kampanią przeszedł do trzecioligowej Polonii Środa Wielkopolska. W zakończonej rundzie walnie przyczynił się do wysokiej drugiej lokaty swojej ekipy, zaliczając piętnaście meczów i zdobywając jedną bramkę. Dla niego transfer do rezerw Kolejorza oznaczać więc będzie powrót na szczebel krajowy.

Zawodnicy przeszli już testy medyczne w Lechu Poznań. W najbliższym czasie dowiemy się, czy wszystkie badania dały efekt pozytywny i czy mogą związać się umową z Kolejorzem. Jeśli nic nie będzie stało na przeszkodzie i wszelkie formalności zostaną dopełnione, podpiszą niedługo kontrakty z klubem ze stolicy Wielkopolski.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*