Podwójna wygrana

Biuro Prasowe Wisła Puławy tekst i zdjęcia

Pracowita sobota za naszymi zawodnikami. Drużyna Mariusza Pawlaka pokonała Mazur Karczew oraz zespół Gryfa Policzna w kolejnych meczach kontrolnych.

W południe zmierzyliśmy się z czwartoligowcami z Mazowsza. Mazur podszedł do spotkania bardzo ambitnie i już w pierwszych minutach mógł wyjść na prowadzenie, ale wiślaków uratował słupek. Goście dopięli swego w 23. minucie po akcji lewą stroną boiska. Z ostrego kąta jeden z rywali pokonał Kacpra Kołotyłę. Wiślacy mieli kilka okazji do wyrównania, ale nie mogli sfinalizować akcji. W drugiej połowie wreszcie zobaczyliśmy bramki dla Wisły. W 63. minucie wyrównał strzałem pod poprzeczkę Adrian Paluchowski. Pięć minut później z powietrza do siatki uderzył Bartłomiej Bartosiak. Ten sam zawodnik zdobył trzeciego gola w 75. minucie po dwójkowej wymianie piłki z Krystianem Puton.

O godzinie 14 podejmowaliśmy Gryf Policzna. W tym spotkaniu worek z bramkami rozwiązał Łukasz Kacprzycki wykorzystując w 19. minucie rzut karny. W 33. minucie na listę strzelców wpisał się Emil Drozdowicz celnie główkując po dośrodkowaniu Kacprzyckiego. Ten sam zawodnik jeszcze dwukrotnie wpisywał się na listę strzelców po strzałach głową w 39. i 63. minucie. Piąty gol był autorstwa Ednilsona, a w końcowym fragmencie meczu gole na swoim koncie zapisał Przemysław Skałecki i Karol Czelny.

Za tydzień w sobotę zagramy w Świdniku z tamtejszą Avią.

WISŁA PUŁAWY 3:1 (0:1) MAZUR KARCZEW

Bramki: Paluchowski 63, Bartosiak 68, 75 – ? 23

Wisła: Kołotyło – Kuban, Pielach, Piotrowski, Cheba, Puton K., Kąkol (70 Gałązka), Bartosiak, Paluchowski, Zając, Sobich (46 Ruciński)

WISŁA PUŁAWY 7:0 (3:0) GRYF POLICZNA

Bramki: Kacprzycki 19 (karny), Drozdowicz 33, 39, 63, Ednilson 66, Skałecki 85, Czelny 87

Wisła: Owczarzak – Brągiel, Kozak, Cyfert, Pyska (46 Gołąb), Puton W., Skałecki, Kacprzycki, Kondracki (46 Czelny), Ednilson, Drozdowicz

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*