Taylor Sander: To będzie bitwa, wręcz wojna! ( WIDEO) ; Milad Ebadipour: Zenit Kazań to wielki rywal (AUDIO )

Biuro Prasowe PGE Skra Bełchatów tekst , film , zdjęcia , dźwięk

– Przez cały mecz musimy naciskać, mieć dobrą energię. Najważniejszą rzeczą jest wygrać i to będzie nasz cel – mówi Taylor Sander, przyjmujący PGE Skry przed meczem z Zenitem Kazań.

W środę PGE Skra z Zenitem Kazań. Jak się czujesz przed tym spotkaniem?
Taylor Sander: 
– To dla nas spore wyzwanie i wielki mecz. Chcemy sprawdzić rywala i jak najbardziej naciskać na tak utytułowaną drużynę z tak znakomitymi zawodnikami. Dla nas będzie to bitwa, wręcz wojna! Ale wierzę, że możemy wygrać.

PGE Skra przegrała dwa ostatnie mecze, ale przed środą musi to odciąć grubą kreską.
– Ostatnio nie było dla nas łatwo, to trudny sezon. Robimy wszystko, co możemy, by się poprawić. Oczywiście, mamy swoje problemy, ale najważniejsze jest to, że dobrze potrenowaliśmy. To dla nas nowy tydzień, nowa energia. Zawsze mamy szanse wygrać kolejne spotkanie. Teraz nie możemy rozmyślać o przyszłości, ale jak stworzyć drużynę i wygrywać mecze. W tym sezonie szukamy tego rozwiązania i w środę możemy spróbować ponownie.

Co możesz powiedzieć o Zenicie?
– To dobra drużyna. Widziałem ich kilka meczów, mam trochę znajomych grających w Rosji i śledziłem ich spotkania przeciwko Zenitowi. Grają dobrze, zresztą jak każdego roku. My możemy się porównać, jak wyglądamy na ich tle. Przez cały mecz musimy naciskać, mieć dobrą energię. Najważniejszą rzeczą jest wygrać i to będzie nasz cel.

Milad Ebadipour: Zenit Kazań to wielki rywal (AUDIO )

 

– Teraz jest moment, żeby coś zmienić. To najwyższy czas. Jeśli tak się stanie, czeka nas od środy dobry start – mówi przed meczem z Zenitem Kazań Milad Ebadipour, irański przyjmujący PGE Skry Bełchatów.

W środę PGE Skra zagra z Zenitem Kazań. To będzie wielki mecz.
Milad Ebadipour: 
– Z pewnością czeka nas duża walka. Oba zespoły są w dobrej sytuacji w Lidze Mistrzów i będziemy się bić. Nie możemy zapominać o naszej przeszłości, bo ostatnio przegraliśmy kilka meczów, ale teraz jest moment, żeby coś zmienić. To najwyższy czas. Jeśli tak się stanie, czeka nas od środy dobry start.

Co możesz powiedzieć o drużynie rywala?
– Nic nie muszę mówić o Zenicie Kazań, bo wielokrotnie pokazali, że to jedna z najlepszych drużyn na świecie. W tym sezonie mieli problemy, ale nie jest to dla nich duży problem. Czasem są kłopoty, nawet w takich wielkich drużynach. Zenit to wciąż ogromny rywal dla każdego zespołu na świecie. Na pewno będą chcieli nas pokonać, dlatego musimy dać z siebie sto procent.

Trenerem Zenita jest Władymir Alekno, czyli selekcjoner reprezentacji Iranu…
– Na pewno chwilę porozmawiamy z trenerem Władymirem Alekną. Mecz jest ważny, ale może zjemy razem obiad lub kolację. Najpierw musimy sprawdzić dokładnie nasze terminy, ale na pewno będzie miło, jeśli się spotkamy.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*