Krzysztof Kamiński na dłużej w Wiśle Płock!

Biuro Prasowe Wisła Płock tekst i zdjęcie  Michał Łada

Bardzo miło nam poinformować, że Krzysztof Kamiński zdecydował się na przedłużenie swojego kontraktu z naszym klubem. 30-letni bramkarz podpisał właśnie nową, dwuletnią umowę z Wisłą Płock, obowiązującą do 30 czerwca 2024 roku!

Urodzony 26 listopada 1990 roku Kamiński od momentu powrotu do Płocka w lutym ubiegłego roku wystąpił w 27 spotkaniach. Tylko w sezonie 2020/2021 zagrał we wszystkich 18 meczach Wisły od pierwszej do ostatniej minuty, a w sześciu ligowych nie dał się pokonać.

Licznik jego występów dla Wisły Płock ponownie zaczął bić 10 czerwca 2020. Do wyjściowej jedenastki Kamiński wskoczył przed meczem 29. kolejki PKO BP Ekstraklasy ze Śląskiem Wrocław (1:2) i miejsca między słupkami nie oddał aż do dzisiaj. Dzięki temu jego łączny bilans występów w barwach Nafciarzy to 87 występów i aż 26 czystych kont.

Przed wyjazdem do Júbilo Iwata grał w Ruchu Chorzów, który umożliwił mu możliwość debiutu w ekstraklasie. Na Cichą “Kamyk” trafił jednak po dwóch sezonach (2010/11 i 2011/12) spędzonych w Płocku. Zanim pierwszy raz trafił do Wisły, bronił bramki Pogoni Siedlce, a jeszcze wcześniej Narwi Ostrołęka i KS Łomianki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*