EBLK: W fazie play-off 0:2 dla gorzowianek , MP U19: Akdemiczki powalczą o medale Mistrzostw Polski Juniorek Starszych

Biuro Prasowe Enea AZS Poznań tekst , zdjęcie archiwalne

W fazie play-off po między PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp – Enea AZS Poznań stan rywalizacji to 0:2 na korzyść zawodniczek z Gorzowa Wlkp.

Spotkanie w piątek poznanianki przegrały 77:95, natomiast w sobotę 71:92. Mecze miały bardzo podobny przebieg. Zarówno w pierwszym, jak i w drugim meczu najwięcej punktów zdobyła Jovana Popović – 20 i 18. W sobotnim meczu w Enea AZS Poznań nie zagrała Gamrice Davis.
Trzecie i ewentualne czwarte spotkanie odbędzie się w poniedziałek i wtorek 22 i 23 marzec. Gra się do 3 zwycięstw.

12.03.2021 piątek

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp – Enea AZS Poznań 95:77 (26:18, 21:24, 22:17, 26:18)

Enea AZS: Popović 20, Marciniak 17, Bogicević 10, Banaszak 10, Brown 10, Parzeńska 6, Nowicka 2, Davis 2

PolskaStrefaInwestycji: Gustafson 37, Hristova 21, Walker-Kimbrough 16, Green 15, Kaczmarczyk 3, Owczarzak 3

13.03.2021 sobota

PolskaStrefaInwestycji Enea Gorzów Wlkp – Enea AZS Poznań 92:71 (27:12, 25:26, 22:19, 18:14)

Enea AZS: Popović 18, Adamowicz 17, Bogicević 9, Banaszak 9, Brown 8, Marciniak 5,  Nowicka 3, Parzeńska 2, Rogozińska, Piechowiak.

PolskaStrefaInwestycji:  Hristova 20, Walker-Kimbrough 20, Gustafson 18, Owczarzak 18, Green 14, Matkowska 2, Kaczmarczyk, Szott-Hejmej,
Kuczyńska, Dźwigalska.

MP U19: Akdemiczki powalczą o medale Mistrzostw Polski Juniorek Starszych

Już w środę 17 marca Enea AZS Poznań rozpoczyna walkę o medale Mistrzostw Polski Juniorek Starszych (U19). Turniej odbywa się na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu ul. Olimpijska 5/9 w Gdyni.

Poznanianki znalazły się w grupie B razem z Liderem Swarzędz, Trójką Żyrardów oraz z Basketem SMS Aleksandrów Łódzki. W grupie A są : ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski, Szkoła Gortata Politechnika Gdańska, MPKK Sokołów Podlaski oraz gospodarz turnieju GTK Gdynia.

Terminarz spotkań
17.03.2021 (Środa)
11:30 UKS Lider Swarzędz – UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki
13:45 ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski – Szkoła Gortata Politechnika Gdańska
16:00 GTK Gdynia – MPKK Sokołów Podlaski
18:15 ENEA AZS Szkoła Gortata Poznań – UKS Trójka Żyrardów

18.03.2021 (Czwartek)
11:30 MPKK Sokołów Podlaski – ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
13:45 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – ENEA AZS Szkoła Gortata Poznań
16:00 UKS Trójka Żyrardów – UKS Lider Swarzędz
18:15 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska – GTK Arka Gdynia

19.03.2021 (Piątek)
11:30 ENEA AZS Szkoła Gortata Poznań – UKS Lider Swarzędz
13:45 Szkoła Gortata Politechnika Gdańska – MPKK Sokołów Podlaski
16:00 GTK Arka Gdynia – ENEA AZS AJP Gorzów Wielkopolski
18:15 UKS Basket SMS Aleksandrów Łódzki – UKS Trójka Żyrardów

20.03.2021 (Sobota)
11:30 A4- B4
13:45 B3-A3
16:00 A2- B1
18:15 B2- A1

21.03.2021 (Niedziela)
11:30 mecz o miejsce 3-4 pokonane zespoły ze spotkań A2-B1 i B2-A1
13:45 mecz o miejsce 1-2 zwycięzcy spotkań A2-B1 i B2-A1

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*