Piotr Mazurkiewicz nie jest już trenerem GKS Górnika Łęczna

Biuro Prasowe GKS Górnik Łęczna (piłka nożna kobieca) tekst , zdjęcie archiwalne

29 marca rezygnację z zajmowanego stanowiska złożył trener Piotr Mazurkiewicz. Klub opuszcza także jego dotychczasowy asystent, Janusz Dec.

Piotr Mazurkiewicz prowadził naszą drużynę od 2014 roku, z krótką przerwą w sezonie 2018/2019. Był głównym autorem największych sukcesów zielono-czarnych: trzykrotnie sięgnął z naszym klubem po mistrzostwo Polski, dwukrotnie po Puchar Polski. Zdobył także dwa srebrne i jeden brązowy medal Ekstraligi.

Zarząd i zawodniczki GKS Górnika Łęczna pragną serdecznie podziękować Piotrowi Mazurkiewiczowi za wykonaną pracę, osiągnięcia oraz wkład, jaki włożył w budowanie i rozwój piłki kobiecej w województwie lubelskim.

Tymczasowo pierwszy zespół przejmie duet trenerski Natasza Górnicka-Patryk Błaziak. Jednocześnie Klub jest w trakcie poszukiwania nowego szkoleniowca.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*