Maria Stenzel opuszcza Grot Budowlanych Łódź

Biuro Prasowe Budowlani Łódź tekst i zdjęcie

Grająca na pozycji libero, Maria Stenzel w nadchodzącym sezonie 20221/2022 nie będzie występowała w barwach Grot Budowlanych Łódź. Maria spędziła w naszym klubie trzy piękne lata zdobywając: wicemistrzostwo Polski, Superpuchar Polski oraz Superpuchar PLS 2015-2020.

– Chciałam podziękować za wspólne trzy sezony w Łodzi. Szczególne podziękowania dla kibiców, od których na każdym spotkaniu czułam dodatkową energię – jesteście magiczni. Prezesowi oraz sztabowi, z którymi mogłam współpracować. W przyszłych sezonach życzę powodzenia. Do zobaczenia na parkietach! – powiedziała Maria Stenzel.

– Bardzo dziękuję Mery za ten czas, który spędziła w naszym klubie. Życzę jej powodzenia w dalszej karierze i nie mówię do widzenia, a może do zobaczenia – powiedział prezes Marcin Chudzik.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*