Pomóż nam zmieniać Wartę Poznań na lepsze – ankieta dla kibiców “Zielonych”

DCIM100MEDIADJI_0939.JPG

Biuro Prasowe Warta Poznań tekst , zdjęcie Roger Gorączniak

“Postrzeganie Warty Poznań wśród kibiców klubu” – tak nazywa się ankieta, którą “Zieloni” kierują do wszystkich swoich sympatyków. Jej wypełnienie zajmuje kilka minut, a każdy głos i opinia pomogą klubowi zmieniać się na lepsze.

Piłkarze Warty Poznań mają za sobą najlepszy sezon od 74 lat! Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Tworka zakończyła rozgrywki PKO BP Ekstraklasy na świetnym, piątym miejscu w tabeli. Tak wysoko “Zieloni” nie byli od 1947 roku, gdy po raz drugi i ostatni jak na razie byli mistrzami Polski.

Utrzymanie poziomu sportowego to tylko jedno z wyzwań, które jest celem Warty Poznań przed kolejnym sezonem. Klub chce jak najlepiej przygotować się do nowych rozgrywek i dlatego zwraca się z prośbą o wypełnienie online krótkiej ankiety pt. “Postrzeganie Warty Poznań wśród kibiców klubu”.

– Odpowiedzi na pytania zajmą tylko kilka minut, a nam pozwoli to lepiej zrozumieć Wasze potrzeby i oczekiwania. Dzięki temu kibice i wszystkie osoby, które interesują się losami Warty Poznań, mają wpływ na to, jak zmienia się nasz Klub  – mówi Jarosław Żubka, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji Warty Poznań S.A.

Ankieta jest dostępna pod adresem https://wartabadanie.webankieta.pl/

Będziemy wdzięczni udzielenie odpowiedzi na pytania oraz nagłośnienie w Państwa mediach tej akcji. Dziękujemy

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*