Trener Bartoszek zostaje w Wiśle Płock!

Biuro Prasowe Wisła Płock tekst Michał Łada , zdjęcie Mateusz Ludwiczak , film

Maciej Bartoszek pozostanie trenerem Wisły Płock w sezonie 2021/2022. Po załatwieniu wszystkich formalności 44-letni szkoleniowiec podpisał z naszym klubem nową, roczną umowę, która obowiązywać będzie do 30 czerwca 2022 roku.

Maciej Bartoszek urodził się 12 kwietnia 1977 roku we Włocławku. Pracę w Wiśle Płock rozpoczął 13 kwietnia 2021. – Spokojny byt Wisły w najwyższej klasie rozgrywkowej jest rzeczą najważniejszą, sprawą priorytetową. Chcę, żeby zespół sprawiał jak najwięcej satysfakcji kibicom  – mówił wówczas po podpisaniu kontraktu z Nafciarzami.

Od tamtej pory Wisła Płock rozegrała 6 spotkań z: Jagiellonią Białystok (2:2), Cracovią (0:1), Górnikiem Zabrze (2:0), Lechią Gdańsk (1:3) i Podbeskidziem Bielsko-Biała (1:1), po którym misja utrzymania w ekstraklasie na rekordowy szósty sezon z rzędu została zrealizowana. Co więcej, w ostatnim meczu rozgrywek 2020/2021 Nafciarze rozgromili KGHM Zagłębie Lubin (4:0), dzięki czemu dotychczasowy dorobek trenera Bartosza w naszym klubie to 2 zwycięstwa, 2 remisy i 2 porażki (bramki 10:7).

Trenerze, niezmiennie życzymy samych sukcesów z Wisłą Płock!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*