Paulina Majkowska środkową Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz

Biuro Prasowe Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz tekst i zdjęcie

Z Legionowa do Bydgoszczy.

Na pozycję środkowej dołącza do nas dwukrotna mistrzyni Polski juniorek Paulina Majkowska.
– Nie ukrywam, że od paru lat był to mój cel na siatkarskiej mapie Polski. Bydgoszcz to piękne miasto z cudowną atmosferą. Z racji, że studiowałam tu 2 lata mogę śmiało przyznać, że jestem z nią emocjonalnie związana – przyznaje zawodniczka.
Majkowska (ur. 6 lutego 1995 roku, 185 cm, zasięg w wyskoku do ataku 315 cm) rozegrała w Legionowie 13 meczów, w których zdobyła 53 punkty. Ta perspektywiczna, wciąż rozwijająca się siatkarka 4 sezony spędziła w zespole Jokera Świecie, z którym dwukrotnie wygrała rozgrywki I ligi.
Trener Piotr Matela o zawodniczce:
Paulina jest ambitną środkową. W ostatnim sezonie nie miała może zbyt wielu okazji do gry w pełnym wymiarze. Ma dobre warunki do gry na siatce a przy tym jest dynamiczna. Mam nadzieję, że wykorzysta potencjał, którym dysponuje i będzie mocnym punktem na środku siatki.
Paulina Majkowska:
Bardzo się cieszę, że w nadchodzącym sezonie będę grała w barwach Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz. Moim celem na sezon 2021/2022 przede wszystkim jest zbudowanie wspaniałej drużyny, która poprzez swoją determinacje i walkę do ostatniej piłki będzie godnie reprezentowała ten zasłużony klub. Nie mogę doczekać się pierwszego spotkania z kibicami, których serdecznie pozdrawiam.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*