Ruszyła maszyna! – Pierwszy trening Grot Budowlanych Łódź w sezonie 2021/2022

Biuro Prasowe Budowlani Łódź tekst i zdjęcie

20 lipca 2021 roku Grot Budowlane Łódź rozpoczęły przygotowania do sezonu 2021/2022. Zespół swój pierwszy trening odbył na boiskach plażowych przy XLVII Liceum Ogólnokształcącym mieszącym się przy ulicy Czernika 1/3 w Łodzi.

Trening poprowadził Tomasz Sińczak, który na co dzień pracuje z juniorami w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Spale oraz prowadzi kadrę Polski juniorów w siatkówce plażowej.  W treningu wzięło osiem siatkarek: Paulina Damaske, Justyna Kędziora, Anna Lewandowska, Małgorzata Lisiak, Justyna Łysiak, Maja Pelczarska, Daria Skomorowska, Julia Szczurowska.

– Nasz zespół rozpoczął dziś przygotowania do nowego sezonu. W związku z tym, że pierwszym wyzwaniem będzie turniej PreZero Grand Prix w Gdańsku, to rozpoczęliśmy przygotowania do tych zmagań. Mamy na ten moment osiem zawodniczek, pozostałe przebywają na zgrupowaniu kadry Polski. Czekamy również na załatwienie wszystkich formalności w związku z przylotem Any Cleger, co w covidowych realiach jest nieco utrudnione. W imieniu klubu chciałbym podziękować władzą XLVII Liceum Ogólnokształcącego za gościnę – powiedział prezes, Marcin Chudzik.

– Bardzo się cieszę, że już rozpoczęłyśmy przygotowania. Muszę przyznać, że nie mogłam się doczekać pracy z nowym zespołem i sztabem. To mój pierwszy klub poza rodzinnym Poznaniem. Zostałam bardzo miło przyjęta. Współpraca z trenerem Tomaszem Sińczakiem zapowiada się na bardzo rozwijającą. Widać, że jest to profesjonalista w siatkówce plażowej – powiedziała, Daria Skomorowska.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*