Daniel Gdula wraca do Posnanii!

Informacja prasowa Posnania Rugby Club tekst i zdjęcie

Czas ogłosić pierwsze wzmocnienie naszego klubu przed zbliżającym się sezonem 2021/2022. Jest to wzmocnienie bardzo wyraźne, mimo tego, że do naszej drużyny zawita twarz, która jest nam bardzo dobrze znana.
Po kilkuletniej serii wypożyczeń, do naszego klubu wraca Daniel Gdula – uniwersalny zawodnik formacji ataku, jeden z najskuteczniejszych zawodników polskiej ligi, medalista Mistrzostw Polski w rugby union oraz 7s, a także wielokrotny reprezentant Polski w obu odmianach naszej dyscypliny.
Powrót Daniela to z pewnością bardzo dobra informacja dla poznańskiego rugby i wyraźne wzmocnienie naszej formacji ataku. Cieszymy się, że wychowanek UKS Koziołki Biskupice postanowił kontynuować swoją przygodę z rugby w naszym klubie i liczymy na to, że wydatnie pomoże Posnanii zanotować efektowny i efektywny powrót do Ekstraligi po latach.
To oczywiście nie koniec wzmocnień naszej drużyny – szczegóły już wkrótce!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*