Pożegnanie Artura Mikuły – legendy Grunwaldu.

Informacja prasowa WKS Grunwald Poznań tekst Waldemar Serowski , zdjęcia Elżbieta Skowron

W sobotnim (10.09.2021) meczu WKS Grunwald Poznań – KS Stella Gniezno po raz kolejny na boisku przy ul. Promienistej 27 wystąpił najlepszy strzelec ligowych bramek w historii Grunwaldu – Artur Mikuła. Jednak tym razem nie przywdział barw wojskowych, nie przebierał się w szatni gospodarzy, nie usiadł na swoim miejscu w szatni, ale zagrał w barwach Stelli, gdyż król Artur, po 24 latach gry w WKS Grunwald Poznań, na zakończenie kariery wrócił do rodzinnego Gniezna wspomagając swoim doświadczeniem i nieprzeciętnymi umiejętnościami młodą drużynę beniaminka. W tak ważnym momencie oczywiście nie mogło zabraknąć prezesa klubu WKS Grunwald Poznań – gen. broni Lecha Konopki, który ze wzruszeniem dziękował Arturowi za wszystkie lata gry w naszym klubie.

Artur, mimo że na zakończenie kariery przeniosłeś się do innego klubu, wiedz, że na zawsze zostajesz w historii WKS Grunwald Poznań i w sercach kibiców. Wszyscy będziemy pamiętać o Twoich dokonaniach! Wielki szacunek i wielkie podziękowania dla Ciebie!!! #W jedności siła!

Przed spotkaniem Prezes Klubu pogratulował nowemu Prezesowi Polskiego Związku Hokeja na Trawie – Rafałowi Grotowskiemu, wyboru na jakże trudne stanowisko sternika polskiego hokeja i życzył samych sukcesów na przyszłość.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*