Santander Poznańska Dziecięca Liga Judo- kolejny etap już 3 października

Informacja prasowa Akademia Judo Poznań tekst i zdjęcie

Zapraszamy na kolejny etap Santander Dziecięcej Ligii Judo. Zawody odbędą się 3 października. Start o 9.00, zawody potrwają do około
godziny 14:00. W zawodach weźmie udział około 250 dzieci.

Santander Poznańska Dziecięca Liga Judo!
Poznańska Dziecięca Liga Judo organizowana od 2013 roku przez Akademię Judo Poznań pozyskała Santander- partnera wspierającego aktywny i zdrowy styl życia – w co bardzo wpisuję się nasza działalność i już od teraz nazywa się Santander Poznańska Dziecięca Liga Judo.
Santander Poznańska Dziecięca Ligia Judo  ma na celu wprowadzenie młodych zawodników do rywalizacji sportowej od najmniejszego poziomu sportowego do poziomu Olimpijskiego.
Jednym z głównych celów jest ocenienie przez trenerów poziomu rozwoju swoich podopiecznych podczas zawodów judo oraz postęp w ich rozwoju i skuteczność treningów w klubie. Oprócz rywalizacji to także świetny czas dla rodzin. Wspólny doping dziecku, wspieranie go w sukcesach i porażkach oraz spotkania z innymi rodzinami to świetnie spędzony czas.
Pozyskanie tytularnego sponsora i partnera to nowy rozdział w organizacji Ligii Judo.
W ciągu roku odbywa się 5 etapów tego turnieju, a na każdej z nich pojawia się kilkaset dzieci. Od teraz Akademia Judo zapowiada jeszcze
więcej emocji i atrakcji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*