Wejdź do AplikAKCJI!

Biuro Prasowe KKS Lech Poznań tekst , zdjęcie archiwalne

 Informacja dotycząca wprowadzenia aplikacji Lecha Poznań, w której chcemy zaprosić do współpracy tzw. mały biznes, czyli drobnych przedsiębiorców, którzy świadczą usługi online lub stacjonarnie. Narzędziem do współpracy będzie przede wszystkim nasza nowa aplikacja. Skorzysta na tym cała społeczność skupiona wokół Lecha, bo zgromadzone dzięki temu przez klub pieniądze będzie można przeznaczyć na wybrane cele. Pierwszy zostanie ogłoszony już wkrótce.

Wejdź do AplikAKCJI!

Wejdź do akcji i zostań partnerem oficjalnej aplikacji Lecha Poznań! A wszystko zupełnie za darmo. Kibice, przedsiębiorcy i Kolejorza – tylko razem możemy zrobić coś dobrego w biznesie.

Prowadzisz małe lub średnie przedsiębiorstwo? Otworzyłeś sklep lub punkt usługowy? Masz zakład wulkanizacyjny lub salon fryzjerski? Sklep spożywczy lub z wyposażeniem wnętrz? Działasz na zasadach franczyzy? Zostań BEZPŁATNIE partnerem aplikacji Lecha Poznań! Otrzymujesz dzięki temu darmową promocję swojego biznesu dzięki naszym kanałom informacyjnym, a do tego wizerunek twojego podmiotu zyskuje przez to, że „grasz z Kolejorzem”, czyli najpopularniejszym klubem w Wielkopolsce.

Wszystkie szczegóły przekażemy na spotkaniu, na które zapraszamy 19 października o godzinie 18 do klubu B17 mieszczącym się na stadionie przy Bułgarskiej w Poznaniu. Tam rozwiejemy wszelkie wątpliwości i odpowiemy na wszystkie wasze pytania dotyczące akcji. Żeby zgłosić się na spotkanie, wystarczy wysłać maila na adres: spotkanie@aplikakcja.lechpoznan.pl.

Na czym polega AplikAKCJA? Kibice Kolejorza, których w całej Wielkopolsce jest kilkaset tysięcy, wydają rocznie na różnego rodzaju zakupy i usługi około miliarda złotych. To ogromna kwota i pozwala razem zrobić coś dobrego. Fani niebiesko-białych często korzystają ze sklepów i usług, które znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie ich miejsca zamieszkania, a na ich wybory konsumenckie może zadziałać fakt, że jakiś podmiot jest biznesowo związany z ich ukochanym klubem. Dlatego teraz przy okazji będzie można zrobić biznes, jeśli punkt usługowy czy sklep zdecyduje się wejść do aplika(k)cji. A żeby tak się stało, wystarczy przyjmować płatności kartą płatniczą. I to właściwie cała tajemnica – nikt nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów. Natomiast ustalony indywidualnie z przedsiębiorcą procent od każdej transakcji opłaconej kartą zarejestrowaną w aplikacji Lecha pozwala klubowi na zysk i przeznaczenie tych pieniędzy na wybrany fajny cel.

To prosty mechanizm i w pełni transparentny. Lista wszystkich punktów partnerskich będzie oczywiście dostępna w aplikacji – to daje dodatkową ekspozycję reklamową. A kibic dzięki geolokalizacja będzie mógł łatwo znaleźć w okolicy miejsca, które biorą udział w akcji. To co, zróbmy razem biznes!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*