Trwają zapisy na V Cross Duathlon Żarnowiec!

Informacja prasowa GOSiR w Dopiewie tekst Mariusz Frąckowiak

Już ponad 75 chętnych zapisało się do udziału w V edycji „Cross Duathlon Żarnowiec”, który odbędzie się w sobotę 30.10 o godz. 12.00 i będzie przebiegać po malowniczej trasie biegnącej przez teren dwóch sąsiadujących ze sobą wielkopolskich gmin – Dopiewa i Stęszewa. Na liście startowej są już nie tylko panie i panowie w różnym wieku z tych okolic, ale także np. z Poznania, Leszna, Pniew, Gostynia, Śremu, Lubonia, Rokietnicy, Szamotuł, Gołuchowa, Grodziska Wlkp., Murowanej Gośliny, Zbąszynia, Żar, Gubina czy nawet Wrocławia.

Zapisy potrwają do osiągnięcia max. limitu 200 uczestników, ale nie dłużej niż do 27.10. Najważniejsze, że impreza odbędzie się bez względu na liczbę zapisanych osób! Uczestników jubileuszowego Crossu czeka ok. 3 km biegu + ok. 16 km jazdy na rowerze + ok. 4,5 km kolejnego biegu. Organizator, tj. GOSiR w Dopiewie zapewnia, że walory przyrodnicze crossowych terenów wokół źródełka Żarnowiec dostarczą zawodnikom niezapomnianych wrażeń, a najlepsi z nich w każdej kategorii wiekowej oprócz oryginalnych medali, otrzymają też nagrody rzeczowe. Ponadto wszyscy uczestnicy duathlonu dostaną atrakcyjne pakiety startowe, a na mecie będą mogli się rozgrzać poczęstunkiem w postaci pysznej, gorącej zupy!

Oto kilka komentarzy po poprzednich edycjach tej imprezy: „ – Niewielu organizatorom udaje się utrzymać poziom organizacji z pierwszej edycji. Wam się udało. Super!– Michał Błajet, „ – Brawo organizatorzy i wszyscy, którzy przyczyniają się do takich inicjatyw! Tylko Gminie Dopiewo pozazdrościć” – Team Aktywny Stęszew, „ – Organizacja na medal! Wspaniała atmosfera, świetna trasa. Dzięki i do zobaczenia za rok!” – Krzysztof Śliwa. Takie opinie uczestników z pewnością zachęcają do wzięcia udziału w tym jubileuszowym „Cross Duathlon Żarnowiec 2021” – zatem do zobaczenia 30.10 na trasie!

Zamieszczamy zaktualizowany Regulamin imprezy oraz mapkę tras, którą podobnie jak galerię zdjęć, wyniki i materiały z poprzednich 4 edycji, można ściągnąć na swój telefon ze strony zawodów – https://www.duathlonzarnowiec.pl/.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*