Memoriał Jigoro Kano i Brother Olympic Camp

Informacja prasowa Akademia Judo Poznań tekst Radosław Miśkiewicz

Memoriał Jigoro Kano to już Tradycja a tym razem połączone z Brother Olympic Camp Gwiazdy Igrzysk Akademia Judo , ma zaszczyt zaprosić na co roczny tym razem już trzynastą edycje Memoriału naszego Mistrza Jigoro Kano. Turniej przeznaczony dla dzieci w wieku  9-16lat , oprócz medali , każdy uczestnik otrzymuje koszulkę okolicznościową z wizerunkiem Jigoro Kano , jedyny taki turniej w Polsce. Termin 11.11.2021 w Luboniu.

Wyjątkowy jest także Brother Olympic Camp Gwiazdy Igrzysk , gdzie zapraszana jest Gwiazda Judo , która zdobyła medal olimpijski w swojej
karierze zawodniczej. Ole Bischof niemiecki Judoka , dwukrotny zdobywca medalu Igrzysk Olimpijskich będzie gościem w roku 2021.

Niesamowity weekend zapowiada się  11-14 listopada 2021 w Luboniu , najpierw turniej ku czci naszego Mistrza Jigoro Kano , a tuż po
zakoszeniu zawodów rozpocznie się pierwszy trening Brother Olympic Camp Gwiazdy Igrzysk z Ole Bischof który potrwa do 14 listopada 2021. Ale to nie koniec podczas Campu rozegrany zostanie mecz drużynowy o Puchar Ole Bischof , w którym wezmą zawodnicy z zagranicy.

Wydarzenie współfinansowane są przez Miasto Poznań oraz Samorząd Województwa Wielkopolskiego , nie może zabraknąć Ciebie i twojego klubu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*