Enea Energetyk Poznań wygrywa za trzy punkty

Informacja prasowa Enea Energetyk Poznań tekst Iwona Zuzel , zdjęcia lepszyPoznań Piotr Rychter

W sobotę 23.10.2021 mieliśmy możliwość zobaczyć pokaz siły poznańskich siatkarek. Siatkarki Enea Energetyka Poznań pokonały przyjezdne z Krosna 3:0 (25:19, 25:13, 25:13). Najlepszą zawodniczką meczu została Paulina Reiter.

Enea Energetyk Poznań  – Karpaty Krosno Glass  3:0 (25:19, 25:13, 25:13)

Od początku popularne EnergetykGIRLS narzuciły swoje tempo gry i pewnie pokonały przeciwnika do 19. Po pierwszym secie, na siatkarskim parkiecie wystąpiła gimnastyczka artystyczna reprezentująca klub Enea Energetyk Poznań. Piękny występ Marysi wprowadził w kibiców w drugi set, który również był na korzyść gospodyń. Poznanianki nie straciły skupienia, kontroli nad meczem i wygrały drugą odsłonę do 13. Trzecia odsłona meczu była poprzedzona fenomenalnym występem gimnastyczki artystycznej Wiktorii Rychter. Trzeci set, a zarazem ostatni był podsumowaniem bardzo dobrej formy zawodniczek z Poznania, w tym Pauliny Reiter, która na koniec meczu posłała 7 asów! W całym meczu atakująca zdobyła 22 pkt.

– Jestem bardzo zadowolona z naszego występu. Dumna i szczęśliwa, że potrafimy grać zespołowo i wzajemnie się wspierać. Moje wyróżnienie zawdzięczam całej drużynie, sztabowi. Na treningach siatkarskich i siłowych wykonujemy naprawę dobrą robotę! Dziękuję kibicom za doping i wsparcie – mówi zawodniczka Paulina Reiter.

Po meczu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu z klubowego Facebook’a Enea Energetyka Poznań. Kierownik poznańskiego klubu wręczyła nagrodę w postaci sportowego zegarka kibicowi, który poprawnie wskazał drużynę, która rozpocznie mecz oraz wynik pierwszego seta. Klub zapewnił kibiców, że to nie ostatnia taka zabawa i zachęcił do śledzenia na bieżąco mediów społecznościowych klubu. – Bardzo się cieszymy, że kibice angażują się w nasz klub i chętnie biorą udział w konkursach i przede wszystkich przychodzą na mecz i dopingują nasze zawodniczki. To bardzo uskrzydla siatkarki, jak i klub. – mówi kierownik zespołu Iwona Zuzel
Wczorajszy mecz siatkarek odwiedziła szkoła podstawowa, która przejechała prawie 60km, żeby zobaczyć mecz Enea Energetyka Poznań! Piękna sprawa. -dodaje Iwona Zuzel

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*