Hokejowa reprezentacja Polski wygrała drugi mecz w Baltic Challenge Cup

KATOWICE 17.12.2020 HOKEJ NA LODZIE REPREZENTACJA POLSKI ICE HOCKEY FRIENDLY INTERNATIONAL MATCH POLAND - HUNGARY MECZ TOWARZYSKI POLSKA - WEGRY ALAN LYSZCZARCZYK

Biuro Prasowe PZHL tekst i zdjęcia

Reprezentacja Polski wygrała drugie spotkanie w rozgrywanym w Estonii Turnieju. Dzisiaj Biało-Czerwoni pokonali Łotwę 8:4. W sobotę o zwycięstwo w całym Turnieju zagrają z Estonią. Transmisja meczu w Polski Hokej TV.

W czwartek, 11 listopada w Tallinie rozpoczął się Turniej Baltic Challenge Cup. W Estonii startuje drużyna, w której jest wielu debiutantów. W reprezentacji są m.in. 21-letni Jakub Bukowski, 20-letni Michał Naróg i 19-letni Karol Biłas. – W Estonii nasza odmłodzona kadra będzie walczyć o zwycięstwo – deklarował selekcjoner Robert Kalaber.

W Święto Niepodległości Kadra Narodowa Seniorów pokonała Litwę aż 11:3. W piątek rywalem była Łotwa. Biało-Czerwoni grali skutecznie. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Łyszczarczyk (dwie), Krężołek (dwie), Zygmunt (dwie) i Jaśkiewicz oraz Dziubiński. Jutro w meczu o zwycięstwo w całym Turnieju Biało-Czerwoni zmierzą się z Estonią. Mecz rozpocznie się o godz. 18:00 i będzie transmitowany w serwisie YouTube Polskiego Hokeja.

Turniej Baltic Challenge Cup, Estonia, Tallin

Łotwa – Polska 4:8 (0:2, 2:1, 2:5)

Vibans 25, Alksins 28, Vibans 48, Rokis 59 – Łyszczarczyk 9, Jaśkiewicz 12, Dziubiński 32, Łyszczarczyk 46, Zygmunt 49, Krężołek 53, 57, Zygmunt 60.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*