Olimpijczyk na macie- ogromny sukces Brother Olympic Camp- Gwiazdy Igrzysk

Informacja prasowa Akademia Judo Poznań tekst i zdjęcia

W dniach 11-14 listopada 2021 w Lubońskim Ośrodku Sportu i Rekreacji obyła się kolejna edycja Brother Olympic Camp Gwiazdy Igrzysk.
Tym razem Polskę odwiedził znakomity Ole Bischop- Niemiecki judoka, mistrz olimpijski z Pekinu, oraz srebrny medalista z Londynu. Na macie w Luboniu pokazał wiele nowości: ćwiczeń ogólnorozwojowych i rozgrzewek.
Na każdym z treningów pokazywał gamę technik, które sam wykorzystywał i uważał za pomocne w walce z przeciwnikiem. Dodatkowym atutem było zapraszanie zawodników na środek maty i pokazywanie na konkretnych osobach technik. Znakomicie pokazywał każdy element jeden po drugim, a na koniec składał w jedną spójną całość zrozumiałą dla każdego.
Polubiony przez wszystkich: trenerów i zawodników wprowadzał znakomitą energię i atmosferę.

W Campie wzięło udział ponad 600 zawodników i trenerów z 55 klubów Polski oraz zagranicy. Odwiedziły nas delegacje ze Słowacji, Szwajcarii i Ukrainy.
Każdy trening był podzielony: na część techniczną oraz randori. W sumie 10 pełnowartościowych, interesujących treningów. Zdecydowanie wszyscy zawodnicy wykonali ciężką pracę ucząc się od Mistrza Olimpijskiego.

Już w przyszłym roku 13-15 kwietnia 2022 roku odbędzie się Brother Olympic Camp, na którym główną gwiazdą będzie Lukas Krpalek- dwukrotny Mistrz Olimpijski z Rio de Raneiro i z Tokio.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*