Nina Kocić nową atakującą #VolleyWrocław

Biuro Prasowe #VolleyWrocław tekst i zdjęcie Krystian Janisz

Klub #VolleyWrocław pragnie poinformować o zakontraktowaniu nowej siatkarki. Jest nią serbska zawodniczka, która w drużynie będzie występowała na pozycji atakującej.

Nina Kocić urodziła się 11 czerwca 1993 roku. Karierę rozpoczęła w OK Gimnazijalac, później reprezentowała ŽOK Smeč 5, OK Radnički Kragujevac oraz Dinamo Pančevo. W 2017 roku przeniosła się do Vandœuvre Nancy Volley-Ball. We Francji spędziła jeden sezon. Od 2018 roku grała w rumuńskim klubie CSM Lugoj, czyli drużynie ze środka ligowej tabeli. Tam występowała z numerem 10, we Wrocławiu na koszulce będzie widoczna liczba 15. Na swoim koncie ma m.in. dwie nagrody indywidualne: najlepiej punktująca Pucharu Serbii 2016/17 oraz najlepiej atakującej ligi rumuńskiej w sezonie 2018/19.

Jestem podekscytowana przyjazdem do Polski. Liga tutaj jest jedną z najsilniejszych lig na świecie. O #VolleyWrocław słyszałam wiele pozytywnych rzeczy. Chciałam podziękować za obdarzenie mnie zaufaniem – mam nadzieję, że szybko spłacę je na boisku – powiedziała Nina Kocić, nowa atakująca #VolleyWrocław.

Serbka w meczowym składzie pojawi się już podczas sobotniego meczu #VolleyWrocław z Jokerem Świecie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*