WKS OLDBOY GRUNWALD Poznań informuje

Informacja prasowa tekst i zdjęcia mgr.Michał Bąk – WKS OLDBOY GRUNWALD Poznań

  Już za dwa dni 18 grudnia na zaproszenie NIELBY Wągrowiec gramy ostatni tegoroczny turniej im. Edmunda Cieśli na który zapraszamy wraz z organizatorem.  Choć w dniu 25 listopada 2021  roku w Poznaniu odbył się turniej POKOLENIOWY TURNIEJ Piłki Ręcznej zorganizowany przez nasza drużynę WKS OLDBOY-s Grunwald Poznań gdzie zajęliśmy II miejsce to nie zwalniamy tempa do świąt .. Ideą turnieju było spotkanie kilku pokoleń zawodników Grunwaldu jak i ludzi związanych z klubem. Warto złożyć podziękowania za pomoc i zaangażowanie Pani Dyrektor Wydziału Sportu Miasta Poznania  dr Ewy Bąk jak i prezesowi klubu WKS Grunwald generałowi broni Lechowi Konopka  w organizacji turnieju i wspieraniu idei łączenia pokoleń poprzez sport. Z starszego pokolenia na turniej przybyli Bolesław Olejniczak Stanisław Zieliński Andrzej Siekierski  Ireneusz Zawal Stanisław Wrześniewski i wielu innych zawodników .. Jako najmłodsze pokolenia swój mecz rozegrała grupa juniorów,  gdzie świętowała też swój triumf na poznańskim parkiecie.
               Tak wiec ZAPRASZAM do kibicowania naszej drużynie i trzymania kciuków za kolejne sukcesy na końcówce roku 2021

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*