Festiwal bramek.

Informacja prasowa WKS Grunwald Poznań tekst Waldemar Serowski , zdjęcia Paweł Siczyński

WKS Grunwald Poznań – LKS Rogowo 17:7 (5:1, 6:2, 2:1, 4:3)

Bramki dla Grunwaldu strzelili: Michał Lange -5, Jacek Kurowski -4, Tomasz Dutkiewicz -3, Mikołaj Gumny -2, Łukasz Kosmaczewski -2, Eryk Bembenek -1.

W piątek (17.12.2021) w Rogowie w ostatnim tegorocznym spotkaniu ligowym halowej Hokej Superligi, drużyna WKS Grunwald Poznań wysoko wygrała z miejscowym LKS-em. Przy takim wyniku trudno nie zauważyć, że od początku meczu przewagę uzyskali wojskowi i po II kwartach prowadzili 11:3. Ostanie kwarty były radosnym pokazem halowego hokeja, gdzie może było mało taktyki i dyscypliny gry, ale za to miejscowi kibice mogli do końca meczu oglądać festiwal bramek zawsze radujący „oko” kibica. Jak zauważył w zapowiedziach i komentarzach na swoim autorskim kanale: m.youtube.com – uważny obserwator zmagań ligowych (Gratulacje!) Mariusz Stypczyński, spotkanie było „…meczem starych dobrych znajomych..” (doskonale to uwiecznił na końcowych zdjęciach nasz „latający” zawsze obecny – fotoreporter Paweł SICZ!). Zawsze z przyjemnością gościmy na Pałukach, gdyż miejscowym działaczom nigdy nie brakuje zaangażowania i serca dla hokeja na trawie, a gościnność, którą nie raz doświadczyliśmy jest godna do naśladowania. Po rozegranych dwóch kolejkach sezonu 2021/2022 drużyna WKS Grunwald Poznań w ligowej tabeli zajmuje pozycję wicelidera, mając na swoim koncie dwa zwycięstwa i stosunek bramek 23:12. Teraz w lidze nastąpi przerwa świąteczno-noworoczna, a do rozgrywek ligowych powrócimy 08.01.2021 spotkaniem z KS Stella Gniezno. #Wjednościsiła!

P.S.

Sekcja hokeja na trawie WKS Grunwald Poznań składa najserdeczniejsze życzenia świąteczne i noworoczne, pani Annie Majchrzak, która od zawsze kiedy gramy na Pałukach jest osobą sprawującą opiekę medyczną podczas wszystkich naszych występów ligowych w różnych kategoriach wiekowych zarówno na boisku trawiastym, w hali i obozach sportowych.

Pani Aniu – WESOŁYCH ŚWIĄT I DOSIEGO ROKU 2022

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*