Ostęp sprawdzi gościnność Grzesiaka podczas FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim , Rajewski z Esiavą dodani do karty walk

Biuro Prasowe FEN tekst i zdjęcie

Starcie dwóch świetnych kickbokserów zostało dodane do karty walk FEN 38 w Ostrowie Wielkopolskim. Łączący starty w MMA i K-1 Damian Ostęp (15-6) zmierzy się z Michałem Grzesiakiem (10-5). Starcie w formule K-1 zostało zakontraktowane w limicie do 88 kilogramów. Wydarzenie odbędzie się 22 stycznia w Arenie Ostrów. 
Bilety na galę FEN 38 zakupić można TUTAJ.
Damian Ostęp to zawodnik klubów Berserkers Team Szczecin i BKS Olimp Szczecin. Popularny “White Tiger” jest mistrzem świata K-1 WFMC z 2018 roku. Ostatnią walkę w tej formule stoczył na gali EFM SHOW, gdzie po bardzo dobrej walce uległ na punkty utytułowanego Bułgarowi, Danielowi Ilievowi. Zawodnik z zachodniej części pomorza to także wicemistrz Polski K-1 Rules z 2013 roku i wicemistrz w formule Muay Thai z 2014 roku. Na amatorstwie Ostęp stoczył 25 pojedynków.
Michał Grzesiak to zawodnik z Ostrowa Wielkopolskiego, który jest mistrzem świata w Kickboxingu z 2021 roku, a o tytuł walczył w dobrze obsadzonym turnieju we włoskim Jesolo. Co ciekawe, 4 lata wcześniej ten sam tytuł zdobył w Budapeszcie. Podczas FEN 38 będzie chciał pokazać się swoim kibicom z jak najlepszej strony.

FEN Social Media:

Facebook: https://www.facebook.com/fightexclusivenight

Instagram: https://www.instagram.com/fightexclusivenight/

FEN 38: Rajewski z Esiavą dodani do karty walk w Ostrowie Wielkopolskim

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*