ENEA ENERGETYK POZNAŃ TRACI 3 PKT W MECZU ZE STĘŻYCĄ

Informacja prasowa Enea Energetyk Poznań tekst Iwona Zuzel , zdjęcia Piotr Rychter/lepszypoznan

W środę 19.01.2022 pierwszoligowe siatkarki Enea Energetyka Poznań rozegrały zaległy mecz z GKS „Wieżyca 2011” Politechnika Gdańska Stężyca. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla drużyny przyjezdnej.

Mecz od pierwszego seta był podyktowany przez zawodniczki ze Stężycy. Prezentowały się bardzo dobrą grą techniczną i świetnymi warunkami fizycznymi. Młode zawodniczki z Pomorze utrzymały swoje tempo gry przez całe spotkanie i dopisały do tabeli pewne 3 punkty.

– Miało być inaczej. Nastawialiśmy na wygranie tego spotkania za 3 punkty. Zagraliśmy bardzo słaby mecz. – mówi Trener Enea Energetyka Poznań Marcin Patyk

– Zespół ze Stężycy to nie są zawodniczki, które pierwszy raz grają w siatkówkę. Zagrały naprawdę bardzo dobre spotkanie, a my zagrałyśmy fatalnie. W żadnym elemencie nie byłyśmy lepsze niż rywalki. Stężyca była lepsza i wygrała. Mecz ciężki dla głowy, ale mamy świadomość, że zaraz gramy kolejny. W najbliższą sobotę przyjeżdża do nas Częstochowa i wiemy, że musimy pokazać naszą najlepszą siatkówkę, bo wiem, że stać nas na to – podkreśla Weronika Fojucik, kapitan Enea Energetyka Poznań.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*