Trefl Gdańsk melduje się w 1/4 finału TAURON Pucharu Polski!

GDANSK 19.10.2019 PLUS LIGA PLS POLSKA LIGA SIATKOWKI SIATKOWKA MEZCZYZN TREFL GDANSK PREZENTACJA ZESPOLU --- POLISH VOLLEYBALL MEN LEAGUE TREFL GDANSK TEAM PRESENTATION --- NZ FOT. GRZEGORZ RADTKE / 058sport.pl

Biuro Prasowe Trefl Gdańsk tekst , zdjęcie archiwalne

„Gdańskie lwy” wygrały 3:1 z Cuprum Lubin w sopockiej Hali 100-lecia i meldują się w 1/4 finału TAURON Pucharu Polski! W tej fazie rozgrywek gdańszczanie podejmą 1 lutego GKS Katowice. Zanim jednak to nastąpi przed Treflem jeszcze dwa mecze ligowe. W poniedziałek 24 stycznia o godz. 20:30, ponownie w sopockiej Hali 100-lecia, gdańszczanie zmierzą się z Cerradem Eneą Czarnymi Radom, a następnie w weekend udadzą się do Nysy.

Trefl Gdańsk – Cuprum Lubin 3:1 (25:21, 22:25, 25:22, 25:22)

Trefl: Lipiński 23, Wlazły 16, Kampa 4, Urbanowicz 9, Mika 12, Mordyl 9, Olenderek (libero) oraz Kozub, Sasak, Reichert, Łaba

Cuprum: Waliński 10, Gunia 10, Ferens 17, Sekita, Kapica 18, Krage 14, Szymura (libero) oraz Gierżot 1, Stępień, Sas (libero)

MVP: Bartłomiej Lipiński

Widzów: 500

Pomeczowa wypowiedź Lukasa Kampy: Dawno nie mieliśmy takiego uczucia, że możemy się cieszyć po meczu. Prawda jest taka, że w naszym sporcie wynik jest najważniejszy i nasza atmosfera zależy od tego, jak gramy. Bardzo się cieszę, że w końcu mamy tę wygraną, bo znowu zaczynaliśmy źle, byliśmy nerwowi, to było widać. Ale daliśmy radę utrzymać naszą grę, nasze głowy, nasze przyjęcie, by było przez jak najwięcej czasu bardzo stabilne. W końcu daliśmy radę wykorzystać nasze szanse, które rodziły się po obronach. To było według mnie najważniejsze dzisiaj. Teraz na pewno będzie troszeczkę łatwiej, ale nie możemy popełnić tego błędu, że teraz pomyślimy, że wszystko już będzie w porządku. Teraz jeszcze więcej musimy się skupić na tym jak pracujemy podczas treningów, a także przede wszystkim jak zaczynamy mecze. To jest teraz dla nas najważniejsze, musimy czuć, że od pierwszego punktu jesteśmy skupieni na boisku. Tego często nam brakowało. Jutro mamy wolny dzień, a w piątek spotykamy się z uśmiechem z powrotem w hali. Dziś zrobiliśmy mały krok do przodu, teraz z niego trzeba budować kolejne, większe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*