Koki Hinokio wraca do KGHM Zagłębia Lubin

Biuro Prasowe Zagłębie Lubin S.A. tekst i zdjęcie

Zagłębie Lubin S.A. informuje, iż zostało skrócone wypożyczenie pomocnika Kokiego Hinokio. 20-latek rodem z Japonii w rundzie jesiennej obecnego sezonu występował w barwach Stali Mielec.

– W dniu dzisiejszym skróciliśmy okres wypożyczenia Kokiego do Stali Mielec. Jest to spowodowane naszymi słabymi wynikami oraz przedłużającą się rehabilitacją Filipa Starzyńskiego. Mam nadzieję, że Koki będzie prezentował się tak samo dobrze w naszym klubie, jak w barwach Stali Mielec – powiedział dyrektor pionu sportowego Piotr Burlikowski.

Hinokio trafił do naszego klubu 1 lipca 2021 roku. Pod koniec letniego okna transferowego został wypożyczony do innego klubu PKO BP Ekstraklasy Stali Mielec. 20-letni Japończyk rozegrał w rundzie jesiennej sezonu 2021/2022 14 ligowych spotkań, w których strzelił jednego gola i zaliczył jedną asystę. Kontrakt pomocnika z naszym Klubem obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*