Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa

Biuro Prasowe Legia Warszawa tekst Izabela Kruk , zdjęcia Mateusz Kostrzewa/Legia.com

Legia Warszawa zremisowała 0:0 z Bruk-Betem Termalicą Nieciecza w meczu 22. kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy.​

Trener Aleksandar Vuković:

– Za nami trudny mecz o tzw. sześć punktów. Najbardziej irytuje fakt, że ponownie kończymy spotkanie w dziesięciu. To nie pomaga. W mojej opinii Rafael Lopes nie zasłużył na dwie żółte kartki. Przynajmniej jedna z nich była „na krzyk”, a nie po faktycznym faulu. W takiej sytuacji nie jest łatwo realizować boiskowy plan. Chcieliśmy grać o zwycięstwo. Mieliśmy swoje sytuacje pod koniec pierwszej połowy spotkania i na początku drugiej. Na początku drugiej części gry prezentowaliśmy się najlepiej, ale nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Z przebiegu całego spotkania ten remis był zasłużony. Chcieliśmy wygrać, ale przyjmujemy ten punkt. To nasz pierwszy remis. Gdyby takich rezultatów było więcej, to zapewne nasza sytuacja w tabeli wyglądałaby lepiej. Szanujemy punkt wywalczony w takich okolicznościach.

Mattias Johansson:

– Mieliśmy swoje okazje do zdobycia trzech punktów, ale ich nie wykorzystaliśmy. Za nami trudny mecz. To nie był występ jakiego oczekiwaliśmy. Nie zagraliśmy na odpowiednim poziomie, żeby wygrać to spotkanie. Na koniec dostaliśmy czerwoną kartkę i ostatecznie zakończyliśmy mecz z jednym punktem. Każdy z nas starał się grać piłką, ale to nie wychodziło tak, jakbyśmy zakładali. Nie znajdowaliśmy możliwości do założenia pressingu i nie tworzyliśmy sobie dobrych sytuacji. To były główne problemy. Każdy mecz jest najważniejszy. Każdy mecz jest dla nas jak finał. Musimy wygrać kilka spotkań, aby poprawić swoją sytuację w tabeli. Musimy ciężko pracować i znaleźć rozwiązanie tej sytuacji.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza – Legia Warszawa 0:0

Termalica: Pawluczenko – Grzybek, Biedrzycki, Putiwcew, Hybs – Stefanik (Tusja 82’), Hubinek, Wlazło, Grabowski (Kukułowicz 82’) – Masanović, Radwański (Kocyła 60’)
Rezerwowi: Loska, Gergel, Śpiewak, Kocyła, Tusha, Kukułowicz, Ambrosiewicz, Bonecki, Domgjonas,

Legia: Miszta – Rose, Wieteska, Nawrocki – Johansson (Wszołek 63’), Slisz (Celhaka 72’), Sokołowski, Mladenović – Skibicki (Ciepiela 63’, Kastrati 83’), Pekhart (Lopes 63’), Josue
Rezerwowi: Tobiasz, Kastrati, Wszołek, Kharatin, Celhaka, Lopes, Włodarczyk, Ciepiela, Rosołek

Żółte kartki: Putiwcew (13’), Grzybek (79’) – Slisz (3’), Johansson (57’), Skibicki (60’), Lopes (68’, 73’), Wieteska (81’), Rose (87’)

Czerwona kartka: Lopes (73’)

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*