Remisujemy z radomiankami

Biuro Prasowe GKS Górnik Łęczna (piłka nożna kobieca) tekst , zdjęcie archiwalne

Remisem zakończył się nasz sparing z I-ligowym HydroTruck Radom. Bramkę dla naszej drużyny zdobyła Oliwia Frontczak.

W niedzielnym starciu trener Robert Makarewicz nie mógł skorzystać z kilku zawodniczek, przebywających na zgrupowaniach reprezentacji Polski. – Szansę dostaną więc inne piłkarki, które aspirują do gry w pierwszym składzie. Chcemy zagrać podobnie jak przed tygodniem w Łodzi. Styl naszej gry nie powinien ulec większym zmianom – twierdził przed meczem szkoleniowiec.

Na początku pierwszej połowy gra nie układała się tak, jak byśmy chcieli. W 17. minucie trafiliśmy co prawda do siatki, ale sędzia nie uznał prawidłowo zdobytej bramki. Ostatecznie wynik otworzyliśmy w minucie 41., a autorką trafienia była Oliwia Frontczak.

W drugiej części spotkania nadal stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji, ale brakowało celnego wykończenia. Na murawie zameldowały się natomiast nasze juniorki m.in. Anna Adamska i Weronika Korszeń. Niestety w minucie 72. straciliśmy gola i mecz zaczął się od nowa. Do końca żadna drużyna nie zdobyła już bramki i starcie zakończyło się remisem.

HydroTruck Radom – GKS Górnik Łęczna 1:1 (0:1)

Bramki: Frontczak 41’ – 72’.

Górnik: Palińska (78’ Zagozdon) – Siwińska (72’ Korszeń), Guściora (72’ Adamska), Głąb (43’ Kiepura), Jezioro (58’ Świderska), Szymczak, Litwiniec (72’ Nestorowicz), Frontczak (58’ Gliszczyńska), Zając (46’ Rapacka), Ratajczyk, Macleans.

Remisujemy z radomiankami

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*