Coraz bliżej celu! K. Lijewski: Mieliśmy przewagę w obronie

Biuro Prasowe Łomża Vive Kielce tekst Magda Pluszewska , zdjęcie /Łomża Vive Kielce

Drużyna Łomża Vive Kielce pokonała HC Motor Zaporoże 33:27 w ramach 12. kolejki Ligi Mistrzów. Spotkanie skomentowali drugi trener Mistrzów Polski Krzysztof Lijewski, najlepszy strzelec meczu Nicolas Tournat oraz przedstawiciele rywali. 

Krzysztof Lijewski, drugi trener Łomża Vive Kielce: Z przebiegu meczu mogę powiedzieć, że nad rywalami mieliśmy przewagę w obronie. Graliśmy agresywnie, wymusiliśmy błędy Motoru i zyskaliśmy szanse na łatwe bramki w kontratakach. Gdy osiągnęliśmy przewagę, trener Dujshebaev mógł rotować składem. Mieliśmy dobry rytm, a rywale nie potrafili utrzymać naszego tempa. Życzę im wszystkiego dobrego w kolejnych meczach.

Gintaras Savukynas, trener HC Motor: Gratuluję rywalom zwycięstwa. My, niestety, nie zaprezentowaliśmy najwyższego poziomu. Źle zaczęliśmy mecz, do przerwy straciliśmy aż 19 bramek, co jest złym wynikiem i spowodowało stratę sześciu trafień do gospodarzy do przerwy. Moi zawodnicy próbowali walczyć cały czas, ale to nie wystarczyło, bo kielczanie byli po prostu lepsi.

Denis Vasilev, zawodnik HC Motor: Nie mieliśmy zbyt wielu meczów przygotowawczych, co było widać w poziomie naszej gry. Kielczanie to dobry zespół, gratuluję im zwycięstwa, a my będziemy dalej walczyć w kolejnych meczach Ligi Mistrzów.

Nicolas Tournat, zawodnik Łomża Vive Kielce: Przed meczem wiedzieliśmy, że czeka nas trudne zadanie, bo pamiętaliśmy mecz w Zaporożu, gdzie wygraliśmy tylko jedną bramką. Dlatego dobrze przygotowaliśmy się na to starcie, walczyliśmy przez cały mecz i zagraliśmy bardzo dobrze. W ostatnim czasie mamy dobry feeling i jesteśmy w dobrym momencie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*